fot. tiktok/@sheridanellis
in

Po powrocie z klubu znalazła w torebce tajemniczą rzecz. Teraz ostrzega inne kobiety.

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, które mocno zdumiało internautów. Pewna dziewczyna opisała swoją historię – nie do wiary, co znalazła w torebce po wyjściu z klubu. Postanowiła ostrzec inne kobiety, aby uważały na siebie. Podobna sytuacja może się przydarzyć każdemu.

Obok tego, o czym opowiedziała użytkowniczka TikToka, ciężko przejść obojętnie. Internauci łapią się za głowę.

„Niespodzianka” w torebce

Sheridan Ellis poszła na imprezę do klubu, jednak nie miała pojęcia, że po powrocie znajdzie w swojej torebce coś takiego. Ktoś ukrył w niej niewielkich rozmiarów lokalizator.

„Pod koniec nocy sprzątam torebkę i znajduję to. Jeśli nie wiesz, co to jest, to jest tile” – tłumaczy dziewczyna na nagraniu.

Tile jest małym urządzeniem śledzącym używanym zazwyczaj przez tych, którzy nie mogą sobie przypomnieć, gdzie zostawili np. klucze. Lokalizator synchronizuje się z aplikacją pokazującą, gdzie mamy szukać danej rzeczy. Urządzenia tego typu w dodatku wydają dźwięki, aby odnalezienie poszukiwanego przedmiotu było jeszcze prostsze.

„Nie wiem, jak to się dostało do mojej torebki. Natychmiast wyjęłam baterię, więc nie martwcie się. Sprawdźcie swoje torby i bądźcie bezpieczne” – ostrzega kobieta.

Możliwe, że lokalizator znalazł się przypadkiem w torbie Sheridan, ale też jest bardzo prawdopodobne, że ktoś chciał jej wyrządzić krzywdę. Dziewczyna z braku jakichkolwiek dowodów nie powiadomiła o tym zajściu policji, ale uznała, że o istnieniu tego urządzenia powinny wiedzieć również inne kobiety.

@sheridanellis

Check your purses …🥴 ##fyp ##psa ##forwhatitsworth ##safety

♬ good 4 u – Olivia Rodrigo