in

Zrobiła sobie zdjęcie w aucie. Miesiąc później zamarła, widząc w tle tajemniczą postać.

Harper Kurtz jechała ze swoją mamą na konkurs piękności. W pewnej chwili sięgnęła po aparat, żeby zrobić sobie zdjęcie. Kiedy później zaczęła przeglądać fotografie, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

13-latka zobaczyła, że na jednym ze zdjęć widać dziwną postać. Nikt nie jest w stanie tego wyjaśnić. Fotografia obiegła całą sieć i w momencie wywołała prawdziwą burzę. Co na niej widać?

Tajemnicza postać w tle

Harper była podekscytowana konkursem piękności i uznała, że w trakcie podróży zrobi sobie pamiątkowe zdjęcia. To miał być wspaniały dzień – nikt nie spodziewał się, że za jakiś czas mamie i córce przejdą ciarki po plecach.

Na jednym ze zdjęć, które zrobiła 13-latka widać było małego chłopca siedzącego na tylnym siedzeniu samochodu. Tajemnicza postać, którą udało się uchwycić w kadrze, potrafi zmrozić krew w żyłach. Prócz kobiet w samochodzie nie było nikogo… a przynajmniej tak się wydawało!

Melissa, mama 13-latki uznała, że nagłośni sprawę. Za wszelką cenę chciała dowiedzieć się, kto może być na zdjęciu z jej córką. Jak się szybko okazało, w miejscu, w którym zrobiono zdjęcie, rok wcześniej miał miejsce wypadek.

Fotografia została wysłana przez mamę do Eidolon Project Canada — organizacji zajmującej się badaniem rzeczy nadprzyrodzonych, która wyjaśniła:

„W tym konkretnym przypadku możemy mieć styczność z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku. Jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie nawiedzać tę część autostrady już na wieki” — tłumaczy Greg Pocha.

Podziel się tą niebywałą historią z innymi!

Źródło: popularne.pl