fot.freepik
in

Zainstalowała kamerę, aby nakryć męża na zdradzie. Gdy zobaczyła nagranie, nogi się pod nią ugięły

Turecka dziennikarka od dawna podejrzewała męża o zdradę z inną kobietą. Postanowiła, że zdobędzie dowody i w tym celu zamontuje ukrytą kamerkę. Kiedy po kilku dniach przejrzała nagrania, zamarła. Nie do wiary, co robił jej mąż – okazało się, że wcale nie chodzi o żadną zdradę.

Mąż miał przed żoną tajemnicę, którą skrzętnie ukrywał przez lata. Gdyby nie ukryta kamera, być może do dziś kobieta żyłaby w niewiedzy.

Wstrząsająca tajemnica męża

Pewna dziennikarka, która pracuje dla tureckiej stacji telewizyjnej TRT od wielu lat zastanawiała się nad tym, czy mąż jest jej wierny. Z roku na rok coraz bardziej w to wątpiła, aż w końcu uznała, że musi poznać prawdę.

Kobieta często znajdowała swoje ubrania po powrocie w zupełnie innym miejscu niż je zostawiła. Poza tym oziębienie stosunków małżeńskich i oschłość w stosunku do niej i dziecka dawało bardzo wyraźny znak, że jej podejrzenia są słuszne.

Zamontowała w domu ukrytą kamerę i po kilku dniach sprawdziła, co mąż robił podczas jej nieobecności.

Była przygotowana na to, że zobaczy go w łóżku z inną kobietą, jednak prawda okazała się zupełnie inna.

Kilkuletni synek nieraz wspominał, że gdy mama wychodzi z domu, pojawia się w nim inna kobieta, jednak dziennikarka nie spodziewała się czegoś takiego. „Inną kobietą” tak naprawdę był jej mąż ubrany w jej ubrania i zakładający peruki.

Żona postanowiła, że złoży papiery rozwodowe i zakończy ich związek. Upubliczniła kompromitujące nagrania i stwierdziła, że takie zachowanie mężczyzny ma bardzo negatywny wpływ na ich dziecko.

Mąż z kolei oskarżył dziennikarkę o nielegalne upublicznienie intymnych zdjęć i naruszenie jego prywatności.