in

Kupił sobie dom i zaczął remont. Doznał szoku, gdy odkrył, co znajduje się za jedną ze ścian.

Kto by pomyślał, że kupując nieruchomość, można natknąć się na tajemnicze drzwi do skarbca? Rupert Ellis nie miał pojęcia, że spotka go coś takiego. Był w szoku, kiedy nabył nietypowy budynek w Camborne w Kornwalii. Od początku czuł, że będzie można o nim powiedzieć jedno: nie ma mowy, by wiało nudą…

Szybko okazało się, że w domu jest mnóstwo sekretów. To, co odkrył mężczyzna, jest naprawdę niesamowite.

Tajemnicze przejście w ścianie domu

Mieszkańcy Camborne nie mają wątpliwości co do tego, że jeden z domów jest nawiedzony. Dziwne zdarzenia mówią same za siebie. W ostatnim czasie odkryto tam tajemne stalowe drzwi w ścianie. Mężczyzna, który nabył nieruchomość, postanowił się jak najwięcej o niej dowiedzieć.

„To trochę szalone, ale podejrzewam, że dom jest nawiedzony. W tym domu było wiele zbiegów okoliczności i dziwnych zdarzeń. Mam wyraźne przeczucie, że zostałem wybrany do tej posiadłości, a nie, że ja ją wybrałem” – oznajmił niedawno obecny właściciel budynku, Rupert Ellis.

Dodał: „Jakieś trzy, cztery miesiące temu miałem incydent z włączaniem i wyłączaniem świateł. To nie pierwszy raz, kiedy coś dzieje się w domu – myślę, że są pewne rzeczy, których nie potrafię wyjaśnić.

Mężczyzna odkrył, że nieruchomość, którą zakupił, była kiedyś siedzibą firmy Tehidy Minerals. Kiedy wykonywano tam prace konserwatorskie, lokalny budowniczy zasugerował, że w domu może być ukryty skarbiec, który zawierał mapy tamtejszych kopalni.

„Spędziłem mniej więcej tydzień stukając w ściany, próbując ustalić, gdzie to może być. Popytałem okolicznych mieszkańców, poznałem wiele historii o domu i jego wnętrzu.” – poinformował Rupert.

Ostatecznie mężczyzna znalazł tajemnicze drzwi w ścianie za obrazem.

„Zrobiłem około czterech małych otworów testowych w ścianie, a następnie wziąłem młot pneumatyczny, ponieważ zobaczyłem, że coś tam może być. Kiedy rozkułem ścianę, na drzwiach skarbca pojawił się napis: „T Withers and Sons”.”

„To takie dziwne, że zobaczyłem to dopiero teraz, ponieważ obraz znajdował się dokładnie nad drzwiami i wisiał od około półtora roku” – stwierdził zaskoczony mężczyzna.

źródło: foxnews, o2.pl