fot. tiktok/samanthartsoe
in

Nie mogła poradzić sobie z przeciągiem w łazience. Okazało się, że za jej lustrem jest tajemne przejście

Pewna kobieta zaczęła wynajmować mieszkanie. Nie była jednak do końca zadowolona ze swojej decyzji, bo w jej łazience był straszny przeciąg, z którym nie dało się nic zrobić. Kobieta nie miała już do tego sił, gdy nagle okazało się, że zimne powietrze tak naprawdę wydobywa się z zza lustra.

Lokatorka postanowiła ściągnąć je ze ściany. Osłupiała, gdy jej oczom ukazało się tajemne przejście, o którym nie miała zielonego pojęcia.

Przyczyna wiecznego przeciągu w łazience

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się wstrząsające nagranie, które opublikowała Samatha Hartsoe. Kobieta jest mieszkanką Nowego Jorku. Od dłuższego czasu dokuczał jej przeciąg w łazience. Nie wiedziała jednak, czym jest spowodowany.

@samanthartsoeHOW IS THIS IN MY BATHROOM WALL #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #fyp

♬ Mysterious – Andreas Scherren

Któregoś razy uznała, że chłód wydobywa się zza lustra. Gdy je zdjęła, zamarła ze strachu. W ścianie była dziura prowadząca do następnego pomieszczenia, a tam – jeszcze jedna. Zdziwiona kobieta uznała, że musi sprawdzić, dokąd te tajemne przejścia prowadzą.

Wzięła ze sobą latarkę, młotek oraz telefon i dzięki pomocy przyjaciół udało jej się przejść przez dziurę. Ukryte pomieszczenie prowadziło do kolejnych ukrytych pomieszczeń.

Nie było już wątpliwości co do tego, że dziura w ścianie Samathy stanowiła przejście do innego mieszkania, w którym widać było dużo worków foliowych i pustych butelek po wodzie mineralnej. Mieszkanie wyglądało tak, jakby ktoś zrezygnował z dalszej części remontu.

Opuszczone mieszkanie było zlokalizowane nieco niżej niż mieszkanie 26-latki, dlatego musiała szukać innego wyjścia – nie mogła już wrócić przez dziurę w lustrze. Całe szczęście, jej oczom ukazały się drzwi wyjściowe i ponownie znalazła się na korytarzu budynku.

Samatha bała się tego, co odkryje „po drugiej stronie lustra”. Jak się później okazało, nikt nie wiedział o tajemniczym przejściu – nawet zarząd budynku.

„Spodziewałam się, że ktoś tam będzie. […] To miejsce było ogołocone i nie nadawało się do zamieszkania” – tłumaczyła Samantha.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

@samanthartsoecrawled through a wall for this mystery so enjoy the finale 🕵🏻‍♀️ #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #storytime #fyp #foryou

♬ Mysterious – Andreas Scherren

Źródło: o2/Onet/TikTok