fot. www.tiktok.com/@taelynmacdonald
in

Mama 5-tki dzieci pokazała, jak wygląda jej poranek. „I tak ktoś powie: „Siedzisz tylko w domu”

Zdeterminowana matka z piątką dzieci, Taelyn MacDonald, pokazuje swoją codzienną rutynę na TikToku i wywołuje podziw wśród widzów. W nagraniu ukazuje swój wyjątkowy styl radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, jakie niesie ze sobą wychowywanie wielodzietnej rodziny. Internauci nie kryją zachwytu i podkreślają, że już samo patrzenie na jej poranek daje im poczucie zmęczenia.

Taelyn jest inspiracją dla wszystkich rodziców, którzy czują, że ich codzienne obowiązki są nie do zniesienia.

Niezwykła mama

Taelyn MacDonald, matka piątki dzieci, jest dumna z tego, że udostępnia swoje życie na TikToku. Zadziwiające jest to, że trójka jej najmłodszych dzieci urodziła się w odstępie zaledwie 11 miesięcy, co wskazuje na wyjątkowe wyzwanie, jakie musiała pokonać. Wszyscy, którzy ją śledzą, są pod wrażeniem jej determinacji i umiejętności radzenia sobie z codziennymi obowiązkami.

Na jednym z filmów można zobaczyć, jak wygląda jej poranek, i choć pojawiły się tam łzy, to nie da się ukryć, że Taelyn jest silną i zdeterminowaną matką, która zasługuje na uznanie i szacunek.

„Nie przejmujcie się, że płaczę w połowie filmu. To było krótkie terapeutyczne załamanie.” – pisze pod opublikowanym filmem.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy poruszonych internautów.

„Podziwiam, w trakcie poranka zrobiła więcej niż ja podczas całego dnia.” – pisze internauta.

„Robisz fantastyczną robotę. Jesteś cudowną mamą.” – dodaje ktoś inny.

„A i tak ktoś powie: „Siedzisz tylko w domu z dziećmi”.” – czytamy w komentarzach.

Obejrzyj niezwykłe nagranie poniżej!

@taelynmacdonald Don’t mind me crying mid video, it was just a little quick therapeutic meltdown🤪🫣🫶 #morningroutine #dailyvlog #sahm #sahmlife #momof5 #momsoftiktok #youngmom #morning #morninginmylife #dayinmylife #busylife #momlife #twinmom #relateable #vlog #crying ♬ original sound – Taelyn MacDonald