in ,

Szymon Hołownia ze łzami w oczach apeluje do Polaków – ,,Wiecie, gdzie wpłacać”.

Szymon Hołownia kilka dni temu opublikował w sieci poruszające nagranie. Jak wiemy, cały czas prowadzi kampanię wyborczą i twierdzi, że zrobi wszystko, by walczyć o Polskę. Mówiąc o swoich planach, nie może powstrzymać łez.

Kandydat na prezydenta stwierdził, że w żadnym razie nie wycofa się i weźmie udział w wyborach. W programie „Koronawirus. Raport Faktu” zapowiedział, że jeśli zostanie prezydentem, złoży urząd po raz kolejny, by móc wygrać w wyborach, które będą uczciwe.

Hołownia zapowiedział, że będzie walczyć i prosi Polaków o to, żeby wzięli sobie wybory do serca, mimo iż są zaplanowane w tak kontrowersyjnej formie przez PiS.

,,Zróbcie proste ćwiczenie, wyobraźcie sobie Polskę za miesiąc, za pół roku. Z każdą kolejną podpisaną przez Andrzeja Dudę ustawą, z każdą nominacją sędziowską, każdym gestem na scenie międzynarodowej i inną absurdalną decyzją, będziemy grzęźli głębiej. Mając dziś poczucie, że zaprotestowaliście wyobraźcie sobie, co będziecie czuli w przyszłości: gniew złość, nienawiść? Wyjdziemy na ulice? Na jakie ulice? Jeżeli epidemia będzie trwała, oni nas nie wypuszczą pod wojskiem i policją rok albo i dwa. Jeżeli zobaczą, że na jednych wyborach można nas wycyckać, to i przy kolejnych się nie zawahają” – mówi Hołownia.

Potrzeba ogromnej sumy pieniędzy

 
Szymon Hołownia zaapelował do Polaków o to, by wpłacali pieniądze na zorganizowaną przez jego sztab wyborczy zbiórkę. Suma jest naprawdę wielka – wynosi 4,5 miliona złotych. Do tej pory zebrano już ponad 4 miliony. Zbiórka kończy się z dniem 8 maja.
 
,,Wiecie, co robić, wiecie gdzie wpłacać” – apeluje Hołownia ze łzami w oczach.
 
Kandydat na prezydenta mówi ze łzami w oczach, że zrobi wszystko, by Polska wyglądała tak, jak jest opisana w Konstytucji.
 
,,Czytam konstytucję codziennie. Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była” – wyznaje poruszony Hołownia.

źródło: Fakt 24