in

Starszy brat pokazuje młodszemu magiczną sztuczkę. Reakcja bobasa jest mistrzowska!

Chyba prawie każdy, kto miał styczność z małymi dziećmi lub sam pamięta momenty ze swojego dzieciństwa, może śmiało potwierdzić, że dzieciaki są skłonne uwierzyć praktycznie we wszystko.

Naiwność dziecka jest absolutnie bezcenna. A bobas na poniższym wideo jest na to idealnym dowodem. Mama zaczęła nagrywać, jak starszy brat bawi się ze swoim młodszym braciszkiem. On chciał pokazać mu jedną ze swoich magicznych sztuczek, kazał mu więc patrzeć na ręce. Następnie położył kilka plasterków papieru toaletowego wewnątrz swojej ręki. Dziecko oglądało uważnie z pełną fascynacją. Nagle papier toaletowy znika z rąk starszego brata (rzucił on go w szybkim tempie w poprzek pokoju, ale dziecko nie zdało sobie z tego sprawy). Reakcja dziecka mówi wszystko – wstrzymało ono oddech z zachwytu i nie mogło uwierzyć, czego właśnie jest świadkiem. Mama i reszta rodziny wybuchnęła śmiechem, a ja nie mogłam powstrzymać się od śmiechu razem z nimi!

Proszę podziel się tym bezcennym filmem ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku jeszcze dziś. To z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach!