in

Jej dziecko zaczęło przeraźliwie krzyczeć na przewijaku. Podniosła je i widok zwalił ją z nóg

Hayley Turner, matka w Wielkiej Brytanii, wyszła ze swoim synkiem, Samuelem na zakupy, kiedy wydarzyło się coś niewyobrażalnego.

Samuel potrzebował zmiany pieluchy, więc Hayley zabrała go do publicznej toalety, która została wyposażona w matę do przewijania. Często używała publicznej maty do przewijania, ale kiedy położyła Samuela, zdarzyło się coś zaskakującego.

Samuel wrzasnął z bólu, gdy tylko dotknął ciałem maty do przewijania. Z początku Hayley przypuszczała, że ​​jest zmęczony i nie zastanawiała się nad tym zbytnio, ale kiedy podniosła go z powrotem, zauważyła, że ​​jego skóra była czerwona. Szybko rzuciła okiem na matę do przewijania i zamarła.

W poście, który od tamtej pory stał się popularny na Facebooku, Hayley pisze: „Okazuje się, że ktoś z prymitywnym poczuciem humoru uznał za „zabawne” umieszczanie pinezek w materacu do przewijania. „Nie mogę uwierzyć, że komuś mogło wydać się to śmieszne. Kto mógłby zrobić cos takiego?”

Przeczytaj całą wypowiedź Hayley poniżej. Proszę udostępnij jej ostrzeżenie swoim znajomym na Facebooku już dziś. Nigdy nie wiesz, komu to może pomóc!

„Zazwyczaj nie publikuję takich rzeczy, ale domyślam się, że to co mi się przydarzyło, może się zdarzyć komuś innemu, więc pomyślałam, że rozpowszechnię ostrzeżenie, żeby zapobiec temu w przyszłości…”
 

„Dzisiaj zmieniłem pieluchę Samuela na publicznej macie do przewijania, gdzieś, gdzie ufałam, że jest bezpiecznym miejscem. Kiedy go położyłam, krzyczał.”
 

„Zignorowałam to, ponieważ był zmęczony i marudny, więc przewinęłam go tak szybko, jak to możliwe by go przytulić i uspokoić. Okazuje się, że jakieś szumowiny o niskim ilorazie inteligencji uważały, że „zabawą” jest celowe umieszczenie pinezek w dolnej części maty do przewijania.”
 

„Nasz biedny chłopczyk był przewijany na pinezkach!!! A ponieważ nie jest wystarczająco duży, by powiedzieć mi, że go boli, wygląda teraz jak poduszka na szpilki! Dlatego ostrzegam Cię: SPRAWDZAJ MATY !!”
 
Prosimy o udostępnienie ostrzeżenia i wiadomości tej matki wszystkim, których znasz. Nigdy nie wiesz, komu może pomóc!

Źródło i Fotografie: Hayley Turner