in

Ratownicy nie mieli pojęcia co to za zwierzę. Byli wstrząśnięci, kiedy przyjrzeli się bliżej.

Ciężko uwierzyć w to, co zobaczyli pracownicy ośrodka ratowania zwierząt, kiedy udali się do jednej z indyjskich prowincji. Tam właśnie błąkał się bezpański pies.

Animal Aid Unlimited jest głównym ośrodkiem ratowniczym, szpitalem i schronieniem dla zranionych, chorych i bezdomnych zwierząt, który mieści się w Udajpurze, w stanie Radżastan (Indie). Celem organizacji jest zapewnienie fachowej opieki rannym i cierpiącym na różne schorzenia zwierzętom. Ponadto ośrodek oferuje bezpieczny azyl dla tych czworonogów, które wymagają całożyciowej troski. Kiedy pracownicy placówki dostali zgłoszenie o psie ze spuchniętym pyskiem wiedzieli, że trzeba natychmiast zainterweniować. Zwierzę trudno było porównać do czegokolwiek.

Właściwie ciężko było stwierdzić, czy to na pewno jest pies, ponieważ swoim wyglądem przypominał świnię. Brak wiedzy o jego urazie uniemożliwił ocenę nasilającej się infekcji – a tylko taka diagnoza wówczas wchodziła w grę. Okazało się, że zwierzę ma ogromny ropień na pysku. Według AAU ,,schorzenie prawdopodobnie powstało na skutek ugryzienia przez innego psa, co doprowadziło do zakażenia”. Pomimo niewyobrażalnego cierpienia, z upływem czasu, stało się coś niesamowitego.

Udostępnij ten film, jeśli liczy się dla Ciebie los każdego zwierzaka, bez względu na jego stan zdrowia.