in

Mieli składać przysięgę małżeńską. Wystarczyła chwila nieuwagi, aby uroczystość wymknęła się spod kontroli

Nie ma wątpliwości co do tego, że ślub jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu człowieka. Państwo młodzi chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby każdy miło wspominał dzień przypieczętowania ich miłości. Nie zawsze jednak wszystko idzie po naszej myśli. Ta historia jest na to wspaniałym przykładem.

Podczas ceremonii doszło do niewiarygodnych scen, które z pewnością pozostaną w pamięci do końca życia. W końcu, nieczęsto zdarza się, żeby panna młoda wylądowała razem z księdzem w stawie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Nagranie z całego zajścia w momencie obiegło sieć.

Szokujące sceny na ślubie

Pomimo miesięcy przygotowań do ślubu, pary nigdy nie wiedzą, co wydarzy się podczas uroczystości. Zbyt często dochodzi do niespodziewanych sytuacji, których nie sposób uniknąć. Większość z nich wywołuje szczery uśmiech na twarzach gości, jednak są też takie, które wywołują oburzenie i niesmak.

Pewna para nie spodziewała się, że gdy ceremonia się rozpocznie, dojdzie do czegoś tak niewiarygodnego. Nagranie ze ślubu trafiło na kanał BigMacworld i stało się prawdziwym hitem na całym świecie. Wszystko za sprawą niefortunnego wypadku.

Na wideo widać, jak nowożeńcy czekają na powiedzenie sobie symbolicznego „tak” przed ołtarzem. Do pary młodej zbliża się przyjaciel mający wręczyć obrączki. Nagle mężczyzna poślizguje się na schodku, co doprowadza do prawdziwej makabry. Przez jego niepewny krok panna młoda wpada do stawu razem z księdzem.

Wystarczył moment nieuwagi, aby uroczystość wymknęła się spod kontroli. Nie wiadomo, co stało się później. Czy para młoda postanowiła kontynuować czy może raczej przerwać ślub?

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!