fot. tiktok/@funkyglassworks
in

Kupiła wymarzony dom. To kryło się pod podłogą – „Wygląda niesamowicie”

Podczas wykonywania remontu można dokonać szokujących odkryć. W sieci co jakiś czas pojawiają się nietypowe znaleziska. Tak było i tym razem.

Emily, która niedawno kupiła swój wymarzony dom, znalazła pod podłogą coś, co sprawiło, że aż przetarła oczy ze zdumienia. Uznała, że musi podzielić się tym z innymi.

To było pod deskami

TikTokerka chętnie dzieli się nagraniami z przeprowadzki i remontu. Jeden z jej ostatnich materiałów w sposób szczególny przykuwa uwagę.

„Zgadnijcie, co znaleźliśmy pod tymi deskami” – zwróciła się do oglądających ją osób kobieta.

Generalny remont wymagał oderwania podłogi. Nie do wiary, co było pod nią!

„Wymiana podłogi trwała wieki. Spójrzcie tylko, co pod nią znaleźliśmy. To stare jacuzzi i kryty basen” – mówi Emily na TikToku.

I dodaje:

„Chcemy go przekształcić w staw koi i atrium z bujną roślinnością”.

Emily początkowo chciała zostawić jacuzzi, ale uznała, że wymaga to zbyt dużo pracy.

„Decyzję o zakupie domu podjęliśmy sześć tygodniu temu. Wtedy powiedziano nam, że dawniej był tu kryty basen. Od razu zaznaczono, że właściciele się go pozbyli i zamienili go na pokój gier” – tłumaczy.

Kobieta była pewna, że basen został zalany beton i przykryty deskami. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Podejrzenia wzbudzała odkształcona podłoga.

„Zaczęliśmy ją zrywać i okazało się, że pod nami znajduje się prawdziwa strefa relaksu. Nie damy rady utrzymać finansowo basenu. Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, co zrobić z naszym odkryciem” – wyjaśnia Emily.

Internauci są zachwyceni nagraniem kobiety. Wideo ma już ponad 6,5 miliona wyświetleń.

„Wygląda niesamowicie. Koniecznie zróbcie tam staw, o którym mówiłaś” – czytamy w komentarzach.

„Kto by nie chciał krytego basenu? Nie musisz przynajmniej czyścić wody z liści i insektów” – dodaje ktoś inny.

Obejrzyj nagranie poniżej:

@funkyglassworks Update. It’s finally empty & ready for the professionals to come in and tell us what we are really looking at in terms of repair or renovation 👍 #homerenovation #whatwefound ♬ BILLIE EILISH. – Armani White

Źródło: o2.pl