in

Jackowski przewidział, co stanie się z Polską. „Najgorsze jeszcze przed nami”

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz po raz kolejny podzielił się z nami swoją wizją. Co tym razem ma nam do przekazania? Jego słowa wywołują ogromny niepokój…

Chodzi o przyszłość naszego kraju. Zdaniem wizjonera musimy być gotowi na wszystko…

Szokująca wizja Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa regularnie prowadzi transmisje na żywo na swoim kanale na YouTube, podczas których dzieli się ze swoimi słuchaczami przeczuciami i obawami. Jego ostatnia przepowiednia wywołuje ciarki na plecach.

„Wszystko się w naszych głowach poukładało, uspokoiło i wydawać by się mogło, że w tym niezbyt ciekawym dla nas czasie i tak w jakiś sposób dajemy sobie radę, żyjemy. Obawiam się, że tak nie będzie. Z moich przeczuć wygląda to trochę dziwnie” – mówił Jackowski.

Jasnowidz uważa, że kryzys, z którym obecnie mamy do czynienia, to nic w porównaniu z tym, co dopiero nadejdzie.

„Najgorsze jeszcze przed nami” – alarmował.

Wizjoner przeczuwa także pojawienie się nowego systemu finansowego i podkreśla, że już „nie wrócimy do tego, co było”. Zmiany te mają być niekorzystne.

Jackowski skupił się także na obecnym chaosie – według niego jest on po to, „abyśmy nie zadawali konstruktywnych pytań, a skupiali się na sobie i traktowali to, jako problemy jednostek”.

Jeszcze tej jesieni ma zdarzyć się w naszym kraju „coś specyficznego, czego inne kraje nie będą przechodzić”.

„Dochodzimy do jakiegoś punktu, że znowu zaczniemy się bać (…). Czeka nas fałszywa i zaskakująca jesień i zima (…) gorzki cukierek będzie głównie podany Polsce” – podkreślił, dodając, że kojarzy mu się blokada portów na morzu, a także „słowa o skażeniu”, których „będziemy się lękać”.

Źródło: o2.pl