in

Musiała golić się każdego dnia. Lekarze przerwali jej koszmar i zamienili ją w prawdziwą piękność!

Wszyscy doskonale wiemy, że nie liczy się wygląd zewnętrzny, ale wnętrze człowieka.

Ciężko jednak być brzydką, gdyż wtedy, żadne tłumaczenie Ci nie pomaga, gdy spoglądasz w lustro, przynajmniej tak twierdziła Marsha, która borykała się z kłopotami hormonalnymi. To właśnie przez nie, dziewczynie pojawiało się nadmierne owłosienie, które było szczególnie uciążliwe na twarzy – Marsha musiała się golić codziennie, aby móc swobodnie wyjść z domu.

Dziewczyna była sfrustrowana. Miała serdecznie dosyć takiego życia. Chciała zniknąć dla całego świata, aby choć przez chwilę zapomnieć o koszmarze, który codziennie pojawiał się na nowo.

Co gorsza dziewczyna nie miała tylu pieniędzy, aby móc zafundować sobie skuteczniejsze i lepsze terapie, jak chociażby nowoczesne zabiegi usuwania owłosienia metodami laserowymi, dostępnymi niemalże w każdym salonie piękności.

Gdy już jej stan stale się pogarszał, kobieta usłyszała o pewnym programie. „The Swan” to spektakularne metamorfozy, które przeprowadzane są w porozumieniu z najlepszymi specjalistami, kosmetyczkami, wizażystami, a nawet chirurgami plastycznymi. Marsha poczuła, że to być może jej ostatnia deska ratunku, która pozwoli na swobodne funkcjonowanie i raz na zawsze pozbycie się uciążliwych dolegliwości. Kobieta w trakcie trwania programu przeszła terapię hormonalną, liczne stylizacje, zabiegi kosmetyczne i upiększające. Wreszcie stała się pięknością, o której zawsze marzyła!

Niestety wciąż pozostają osoby, które dość mocno krytykują program, ze względu na promowanie w nim zabiegów wymagających dużej ilości pieniędzy. Piękna kobieta nie potrzebuje aż tak wielu zabiegów, natomiast te, które nie posiadają wrodzonej urody, muszą liczyć się z licznymi wyborami.

Tak czy siak, należy przyznać, że metamorfoza Marshy jest spektakularna i wyjątkowa, a sama dziewczyna, wygląda zupełnie inaczej, niż wcześniej.

Zobaczcie na poniższym filmiku jak lekarze zmienili Marshę i jak zareagowała ona na swoje nowe ja!