fot. tiktok/celinacquinones
in

Są małżonkami od 10 lat, zrobili testy DNA. Wynik wywrócił ich życie do góry nogami

Testy genetyczne cieszą się coraz większą popularnością, pozwalając na poznanie różnych informacji na temat naszej przeszłości. Jednak dla Amerykanki Celiny Quinones i jej męża, test DNA okazał się być prawdziwym szokiem.

Celina Quinones, mieszkanka Kolorado w Stanach Zjednoczonych, wykonała test DNA wraz ze swoim mężem, aby poznać swoje korzenie. Niestety, to, co odkryli, całkowicie wywróciło ich życie do góry nogami. Okazało się, że są spokrewnieni – są kuzynami! Mieli ze sobą już trójkę dzieci.

Tego się nie spodziewali

Nieprzyjemna niespodzianka pojawiła się po 10 latach ich małżeństwa, kiedy to oboje zdecydowali się na wykonanie testu genetycznego. Odkrycie, że są spokrewnieni, było dla nich prawdziwym szokiem. Nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli i długo walczyli z konsekwencjami tego odkrycia.

Kobieta, mimo wiedzy o spokrewnieniu, powiedziała dla „Daily Mail”, że niczego by nie zmieniła w swoim życiu. Podkreśla również, że jej dzieciom nic nie dolega i są zupełnie zdrowe.

@celinacquinones

Inside Edition Interview. I figured i will keep a keepsake of all the interviews, articals on here kinda like what i do with photos on facebook lol

♬ original sound – CELS MOON

„Przecież dosłownie wyglądacie podobnie. Jak niby mogliście nie wiedzieć” – oburza się internautka.

„Więc zdecydowaliście się zostać ze sobą? To jest naprawdę chore!” – dodaje ktoś inny.

@celinacquinones

I know it erks some people that we are still together plugging away! 🤣🤣🤣

♬ I Think I Like When It Rains – WILLIS

Dla wielu osób testy DNA stanowią fascynujące źródło informacji o naszej przeszłości genetycznej. Jednak dla Celiny Quinones i jej męża, test ten przyniósł nieoczekiwane konsekwencje. Odkrycie, że są kuzynami, wywróciło ich życie do góry nogami i zmusiło do przemyślenia wiele rzeczy. Nie zamierzają się jednak rozstawać, ponieważ ich miłość jest silniejsza od każdej przeszkody.

Źródło: buzz.gazeta.pl