in

Padli ofiarą „szminkowej bandytki”. Nagranie rozwścieczyło internautów.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Nie mogą oni zrozumieć tego, co kobieta zaczęła wyprawiać w klubie. Szybko okrzyknięto ją „szminkową bandytką”.

Niczego nieświadomi mężczyźni byli całowani przez nią po koszulkach, na których oczywiście zostawały ślady. Mnóstwo osób zaczęło krytykować kobietę, biorąc pod uwagę fakt, że później z pewnością część z tym mężczyzn będzie miało problem w związku.

„Szminkowa bandytka” rozwścieczyła internautów

Na TikToku nie brakuje filmików, które wywołują oburzenie. Wśród nich znalazło się nagranie przedstawiające kobietę, która całuje koszulki mężczyzn. Wszystko po to, aby zostały na nich ślady po szmince.

Całe zajście miało miejsce w Sydney w Australii. W klubie odbywała się impreza z okazji dnia św. Patryka. Jedna z imprezowiczek uznała, że zażartuje sobie z mężczyzn. To, co robiła, zostało nagrane przez jej znajomego.

@davelewis72 #lipstickbandit ♬ original sound – Dave Lewis

Dowcip z pewnością nie spodobał się nikomu, a już na pewno nie mężczyznom, którzy padli jego ofiarą. „Zabawa” polegała na tym, żeby zostawić ślad czerwonej szminki na koszulce, aby partnerka danego mężczyzny podejrzewała go o zdradę.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na kobiecie. Uważają oni, że mogła przyczynić się do rozpadu związku niejednego z tych niczego nieświadomych mężczyzn.

„To straszne, mogła zrujnować wiele związków” – czytamy w komentarzach.

Źródło: o2.pl