in

Zmieniła wystrój swojej łazienki nie do poznania w ciągu 2 godzin – Wydała na to zaledwie 15zł

Gospodyni tej łazienki zakończyła niedawno remont, jednak nadal jej coś brakowało – zwykła biała półka wyglądała dla niej nudno i nieciekawie. Postanowiła ozdobić ją według własnego projektu. Wynik był imponujący, a ponadto ten projekt kosztował ją tylko 250 rubli (15zł).

Przygotowanie dekoracji zajęło jej tylko dwie godziny. Autorka postanowiła podzielić się swoim niecodziennym pomysłem ze wszystkimi. Bohaterka przez długi czas zastanawiała się nad odpowiednim materiałem do dekoracji półki. Nagle wpadła na pomysł użycia kolorowych szklanych kamyków. W najbliższym sklepie z materiałami dekoracyjnymi kobieta kupiła kilka opakowań sztucznych kamyków ze szkła, wydając zaledwie 250 rubli.

Gospodyni ułożyła kamienie i zaimprowizowała abstrakcyjny wzór, który doskonale łączy się z ogólnym wnętrzem łazienki.

Jednak kładąc szklane kamyki na półce, bohaterka nagle odkryła, że ​​przezroczyste kamienie są prawie niewidoczne na białym tle, więc postanowiła pomalować materiał na niebiesko. Aby to zrobić, użyła zwykłej farby w sprayu, spędzając tylko kilka minut na całym procesie.

Następnie musiała ponownie ułożyć wymyślony wzór i złączyć wszystkie elementy. Pomógł jej w tym pistolet do klejenia. Po kilku godzinach zaktualizowana półka była gotowa do użycia.

Na pierwszy rzut oka nikt nie zgadnie, że taki luksusowy wystrój kosztował gospodynię dosłownie kilka złotych.

A na poniższym wideo znajdziecie jeszcze lepszy pomysł na zastosowanie kamyczków w łazience. Małym kosztem można zmienić swoją łazienkę nie do poznania!