in

Noga swędziała go w jednym miejscu od ponad 3 lat. Nagle odkrył tam szew i zaczął go ciągnąć

W sieci nie brakuje rożnego rodzaju trików urodowych i porad zdrowotnych, które potrafią ułatwić życie każdego z nas. Nagrania tego typu gromadzą niejednokrotnie miliony wyświetleń i nie da się przejść obok nich obojętnie.

Nie od dziś wiadomo, że internauci lubią oglądać niecodzienne rzeczy, które z pozoru mogą jedynie wywoływać ciarki na plecach. Kto by pomyślał, że wideo, na którym można zobaczyć usuwanie trzyletniego szwu z nogi stanie się prawdziwym hitem Internetu?

Szew w nodze

W 2013 roku pewien mężczyzna z Memphis w Tennessee przeżył bardzo poważny wypadek, przez który konieczne było założenie ponad 100 szwów w nodze. Większość z nich usuwała się sama po paru dniach lub tygodniach, ale w tym wypadku wyszła na jaw szokująca prawda. Kilka ze szwów było w nodze mężczyzny aż trzy lata!

Warto wiedzieć, że w przypadku szwów niewchłanialnych, powinny one być usunięte po około 5 dniach, jeśli chodzi o twarz, na plecach – po 10-14 dniach, a na nogach i brzuchu po 7 do 10 dniach.

 

Szansa na to, że szew pozostanie w skórze na kilka lat, jest bardzo mała, jednak nie da się jej wykluczyć. Historia tego mężczyzny jest na to doskonałym przykładem.

Człowiek z Memphis skarżył się na uporczywe swędzenie nogi, które nie dawało mu spokoju. Czasem drapał się aż do krwi. Któregoś razu zauważył coś dziwnego. Z jego nogi wystawał czarny drut! To po prostu niewiarygodne!

Mężczyzna zaczął usuwać szew z nogi i opublikował nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak to robi. Jak się okazało, znalazł ich w nodze aż sześć!