in

Kobieta przeżyła szesnaście poronień, zanim lekarze zdali sobie sprawę, na czym polega problem.

Kiedy Kaylee Wood po raz piętnasty poroniła, nagle uświadomiła sobie z wielkim bólem na sercu – że po prostu nie jest jej przeznaczone zostanie matką.

Opłakiwała wszystkie swoje nienarodzone dzieci i wierzyła w cud, chociaż w rzeczywistości problem był typowy, a rozwiązanie leżało na powierzchni. Ale przez długi czas nikt nie zastanawiał się nad jej sytuacją.

Wszystko zmieniło się dopiero po szesnastym poronieniu i po zajściu w ciążę po raz siedemnasty – Kaylee w końcu urodziła. Zdrowy, piękny syn Reggie, który stał się nagrodą dla młodej matki za wszystkie trudności, których doświadczyła.

Udało jej się wypełnić pustkę w jej duszy jego istnieniem. Kobieta po raz pierwszy próbowała zajść w ciążę w wieku 16 lat, a do 26 lat w jej życiu były tylko poronienia. Lekarze po prostu machnęli ręką, „to się zdarza” i „nie możemy nic zrobić”. Ale co się zmieniło?

Kaley i jej mąż Tony Garner mieszkają w małym angielskim miasteczku, oboje pracują na pełny etat i nie należą do tych, których można nazwać bogatymi. Medycyna w tym regionie nie jest zbyt zaawansowana.

Po 15. poronieniu kobieta zdała sobie sprawę, że czas nieodwracalnie ucieka i zwróciła się o pomoc do miejscowego zastępcy. Jego podanie pomogło uzyskać badanie w Royal London Hospital, gdzie szybko odkryli problem poronień Kaylie. Nadmierne blizny macicy – przebyła operację i ponownie zaszła w ciążę, ale znowu miała poronienie. 16 miejsce z rzędu.

Ale teraz sprawa posunęła się naprzód i wszystko stało się jasne. Razem z mężem podwoili wysiłki i poddali się badaniu w Petersboro City Hospital, największym mieście w hrabstwie. Po raz pierwszy w życiu Kaylee była tutaj i szczęście uśmiechnęło się do niej – po USG w 12. tygodniu siedemnastej ciąży lekarze odkryli anomalię. Kobieta została objęta ścisłą kontrolą i regularnie badana, aby nie przegapić momentu, w którym dwa tygodnie przed datą urodzenia płyn owodniowy nagle zniknął. Jest to bezpośrednie zagrożenie dla życia dziecka – przeszła awaryjne cesarskie cięcie i uratowała dziecko. Wreszcie…

Reggie urodził się zdrowy. Teraz jest symbolem życia Kayleigh, jej zasłużonej nagrody za lata rozpaczy. Szczęśliwe, zdrowe dziecko z pięknym uśmiechem.

dailymail.co.uk