fot. tiktok/ edderz123
in

Dziewczynka powiedziała to do listonosza. Jej mama chciała zapaść się pod ziemię ze wstydu

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzieci potrafią być szczere aż do bólu. W ich świecie nie ma tematów, których lepiej nie poruszać. Ta historia jest na to wspaniałym przykładem.

Pewna dziewczynka otworzyła drzwi listonoszowi. Gdy ten chciał przekazać korespondencję mamie, usłyszał coś, co sprawiło, że kobieta spaliła się ze wstydu.

Szczerość córeczki

Niektóre kwestie są dla nas krępujące, dlatego wolelibyśmy je przemilczeć. Dzieci jednak nie uznają takiego założenia i bez ogródek przekazują innym całą prawdę.

Pewna mama podzieliła się na TikToku nagraniem z udziałem swojej córeczki, która otwiera drzwi, gdy przychodzi listonosz. Dziewczynka, zapytana przez niego, gdzie jest mama, odpowiada, że „robi kupę”. Lauren nie mogła pogodzić się ze szczerością swojej pociechy.

„Gdzie jest mamusia?” – zapytał listonosz.

Początkowo nie uzyskał odpowiedzi, ale ostatecznie córka przekazała, że „mama jest na górze i robi kupę”.

@edderz123 I'm so sorry Mr Postman 😭 #fyp #foryou #HolidayModeActivated #embarrassing #postman #children #toilet #poo #help #delivery #sorry #royalmail ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Takiej odpowiedzi listonosz z pewnością się nie spodziewał. Przekazał dziewczynce przesyłki, próbując ukryć swoje zakłopotanie.

„Co za wstyd. Już nigdy nie otworzę drzwi listonoszowi. Jak mam z nim teraz rozmawiać. Żartuję, że po tej sytuacji będę musiała uciec z kraju. Torby są już spakowane” – zwierza się zawstydzona mama.