in ,

Reporter relacjonował pogodę. Nagle podbiegł do niego szczeniak i w momencie skradł serca widzów

Podczas gdy pewien reporter amerykańskiego kanału Fox 5 Washington DC omawiał warunki pogodowe jednego z osiedli, pojawił się przy nim słodki szczeniaczek, który od razu przykuł uwagę każdego.

Na kanale Fox 5 mężczyzna relacjonował sytuację pogodową w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie zaobserwowano tam opady śniegu, największe od dwóch lat, co mocno zdziwiło mieszkańców przyzwyczajonych do wyższych temperatur.

Redaktor podkreślił, że jest wiele pomysłów na to, jak można zarobić dzięki takim warunkom pogodowym, np. skrobiąc szyby samochodowe. Było to oczywiście żartem, który miał nieco urozmaić relację.

Szybko okazało się, że reporter wcale nie musi jej specjalnie urozmaicać. Zrobił to za niego specjalny gość programu, a mianowicie mały szczeniak, który nagle pojawił się na antenie i w momencie skradł serca widzów.

Szczekająca gwiazda programu

Bob Bernard z kanału Fox 5 zajmował się wyjaśnianiem warunków pogodowych, podczas gdy nagle podbiegł do niego mały piesek. Kamery zostały skierowane na małego gościa. Reporter zaczął się z nim bawić, jednak piesek był skoczny i zwinny – nie dał się złapać.

„Zapomnijcie o ludziach, z którymi rozmawialiśmy wcześniej. Chcę poznać tego psa!” – skwitował Bernard na żywo.

Szybko okazało się, że piesek uciekł przez bramę jednego z domów. Jego właścicielka nie miała pojęcia, jak do tego doszło. Szczeniaczek miał bardzo nietypowe imię – Pierogi.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej – to niezwykle urocze!


 
Źródło: o2, express.co.uk, YouTube