in

Znalazł w ogrodzie malutkie szczenię. Gdy przyjrzał mu się bliżej, odkrył szokującą prawdę!

Okrucieństwo niektórych ludzi naprawdę nie zna żadnych granic. Są oni zdolni do zadawania bólu i cierpienia niewinnym zwierzętom tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji. No bo jak można w potworny sposób okaleczyć psa, a następnie zostawić go na pastwę losu?

Niestety, przypadek taki miał miejsce w Oklahoma City. Pewnego mężczyznę mieszkającego w tym mieście, zaniepokoiły dziwne dźwięki dochodzące z jego ogródka. Przypominały one skomlenie i wycie. Kiedy mężczyzna postanowił sprawdzić, co jest powodem tych dziwnych odgłosów, jego oczom ukazał się straszny widok. Stał przed nim jęczący z bólu szczeniak, któremu ktoś w bestialski sposób odciął uszy. Mężczyzna zachował zimną krew i niezwłocznie zabrał psa do najbliższego weterynarza, gdzie zwierzęciu opatrzono rany i podano niezbędne medykamenty.

OKC Animal Welfare is looking for the person who intentionally cut off this sweet puppy's ears. Rocky is happy and…

Posted by Caroline Vandergriff on Montag, 27. November 2017

Ta historia na szczęście kończy się dobrze, gdyż niebawem po przebytej kuracji, szczeniak Rocky znalazł dom tymczasowy, a przeprowadzone badania wykazały, że pomimo odniesionych obrażeń pies nie doznał żadnego uszczerbku na słuchu. Z tego co mówią obecni opiekunowie pieska wynika, że Rocky jest pełnym energii i radosnym zwierzęciem, które pomimo doznania ogromnej krzywdy od ludzi, nadal jest nastawione do nich niezwykle pozytywnie.