in

Szczeniak wył przykuty do łańcucha, który ważył więcej niż on sam. Nikt nie zwracał na niego uwagi

Szczeniak o imieniu Andy siedział na dworze w pobliżu domu, przykuty do łańcucha, który ważył kilka razy więcej niż on sam. Maleństwo płakało i skomlało niemalże cały czas. W dzień musiało się gdzieś skrywać przed palącym słońcem – ale nie miało gdzie. Zdawał się wzywać pomocy, ale bezskutecznie. Ludzie nie chcieli się angażować. Uważali, że właściciel z pewnością wie, jak dbać o swojego psa.

A kto wie, co by się stało, gdyby dziewczyna o imieniu Peta jako jedyna nie zainterweniowała? Nie mogła pozwolić, aby szczeniak był traktowany w ten sposób! Zauważyła, że pies nie tylko siedział przykuty do łańcucha i cierpiał z powodu gorąca, ale oprócz tego miał świerzb, którego nikt nie zamierzał leczyć.

Serce dziewczyny nie mogło tego znieść. Spotkała się z właścicielami Andy’ego i namówiła ich, aby oddali jej szczeniaka. Udało się – od tamtej pory zapewnia mu niezbędną opiekę i leczenie, którego tak bardzo potrzebował.

Ale to był dopiero początek nowego życia szczeniaka!
 
Dziewczyna zajęła się leczeniem szczeniaka i zaczęła szukać dla niego nowego domu – sama nie mogła go trzymać u siebie. Całe szczęście, udało jej się znaleźć idealną rodzinę dla Andy’ego!
 

 
Teraz szczeniak ma wspaniały, kochający dom! Wcześniej nie wiedział, czym jest ludzka miłość i troska. Dziś już to poznał. Poza tym ma nowych przyjaciół – kilka kotów mieszkających w tym samym domu. A także ulubioną zabawkę, którą nosi ze sobą wszędzie!
 

 
A co najważniejsze – właściciele psa nigdy nie postawią go na łańcuchu…
 
Podziel się tą historią ze szczęśliwym zakończeniem na Facebooku!