fot. facebook/Haylee Bazen
in

Obraziła jej syna, bo założył sukienkę. Wzruszająca odpowiedź matki zamknęła jej usta.

Haylee Bazen jest matką Zackary, 3-letniego chłopca, który na imprezę szkolną postanowił przebrać się za Elsę, księżniczkę słynnego filmu animowanego Kraina Lodu. Matka i syn czekali na autobus i rozmawiali, gdy pewna kobieta zaczęła krytykować Haylee, za to, że pozwoliła swojemu synowi założyć sukienkę i że powinna się wstydzić wypuścić go z domu tak ubranym.

Oburzona Haylee napisała wzruszający post na swojej stronie na Facebooku, który od tamtej pory krąży po Internecie.

,,Zackary jest moim synem, ma 3 lata i może być tym, kim chce być. Dzisiaj był księżniczką Disneya i wysłałam go do szkoły w takim stroju. Dlaczego? Ponieważ to właśnie chciał założyć, ponieważ chciał pokazać nauczycielom i przyjaciołom swoją sukienkę Elsy, ponieważ chciał zaśpiewać swoim towarzyszom „Let It Go”, ponieważ nie rozumiem stereotypów płciowych.”

,,Baw się samochodami i lalkami, księżniczkami i piratami. Jedź skuterem i pchaj wózek. Zrób makijaż lub pomaluj zombie, a jeśli zdecydujesz się założyć sukienkę, możesz to zrobić – droga wolna!”

 

,,Więc następnym razem, gdy nas zobaczysz, przebranych za księżniczkę lub kowboja, zachowaj dla siebie minę dezaprobaty i zachowaj dla siebie niemiłe słowa. To ty powinieneś się wstydzić, a nie my.”

Podzielcie się tym postem, jeśli również uważacie, że każdy powinien być tym, kim chce!

Źródło i fotografie:Haylee Bazen