in

„Tato, przepraszam…” – Nietypowe hobby syna nowego prezydenta Argentyny oburzyło obywateli.

Całkiem niedawno w Argentynie odbyły się wybory prezydenckie, w których zwyciężył 60-letni Alberto Fernandez.

Internauci są mało zainteresowani jego poglądami politycznymi i programem, ale gorąco dyskutują o jego niezwykłym 24-letnim synu, Estanislao Fernandezie.

Uwielbia on gry wideo i Cosplay. Próbuje wizerunków najpopularniejszych postaci z gier, komiksów i filmów.

W tym hobby nie ma nic złego, jednak jest jedno „ale” – z jakiegoś powodu Estanishlao woli tylko wizerunki kobiece.

Mężczyzna przebiera się w wyzywające stroje i nakłada na twarz makijaż. Przebierał się już w Czarownicę z filmu Disneya, Catwoman, Harley Quinn i Pikachu – zdjęcia swojej transformacji publikował na Instagramie.

 
Nawiasem mówiąc, prawie 200 tysięcy osób subskrybuje Instagram syna prezydenta. Poza tym mężczyzna prowadzi normalne życie, pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej i chadza tam w eleganckich garniturach. Estanishlao ma też ukochaną dziewczynę, która pozytywnie ocenia jego hobby.
 

Ojciec również ocenia to pozytywnie. Uważa swojego syna za osobę kreatywną, która przelewa swoją energię w tak oryginalny, a nie najgorszy sposób.
„Jestem dumny z mojego syna i jestem wdzięczny Bogu, że go mam. Lubię jego kostiumy, są oryginalne i niezapomniane. Często zapraszany jest na tak znane festiwale jak Comic-Con, które odbywają się w Nowym Jorku ”- powiedział Alberto Fernandez.
 

Źródło: Instagram