in

Syn Krzysztofa Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki taty. Świadkowie nie mogli powstrzymać łez.

Syn Krzysztofa Krawczyka w ostatnim czasie śpiewał na ulicy Piotrkowskiej hity swojego zmarłego taty. Słuchacze nie mogli przejść obojętnie obok Parostatku i innych piosenek legendy.

Wokół zdolnego chłopaka pojawiły się tłumy. Gdy tylko nagranie trafiło do sieci, w momencie stało się prawdziwym hitem. Internauci są zachwyceni! Sami posłuchajcie!

Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewał przeboje taty

Nie ma wątpliwości co do tego, że informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Ciężko pogodzić się z tym, że już nigdy nie usłyszymy go na żywo.

Ostatnio coraz głośniej robi się o Krawczyku Juniorze, który również postanowił poświęcić swoje życie muzyce. To dla niego całe życie i pomimo przeciwności losu nie wyobraża sobie iść inną drogą.

Do sieci trafiło nagranie opublikowane przez przyjaciółkę syna legendy, na którym możemy usłyszeć jak 47-latek śpiewa na ulicy Piotrkowskiej. Wokół niego gromadzą się tłumy ludzi, którzy są mocno wzruszeni, słysząc Parostatek i inne przeboje. Internauci musieli to skomentować:

„Niewątpliwie ma pan to coś w barwie głosu po rodzicach, tylko więcej odwagi z mikrofonem i będzie ok; Jesteś inną osobą jak śpiewasz!; Bardzo ciepła barwa głosu. Chętnie kiedyś zasiądę na widowni” – czytamy w komentarzach.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Źródło: pomponik.pl, facebook