in

Syn Krzysztofa Krawczyka wybrał się z partnerką na grób ojca. Fani zalali się łzami.

Krzysztof Igor Krawczyk postanowił opublikować w sieci zdjęcie upamiętniające ukochanego tatę. W Dzień Ojca wybrał się na cmentarz razem z panią Katarzyną. Internauci nie mogą powstrzymać łez.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Z pewnością nikt nie zapomni o legendzie polskiej sceny muzycznej – ona na zawsze pozostanie w naszych sercach. Piosenkarz jest pochowany w Grotnikach obok Łodzi.

Syn piosenkarza nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. 23. czerwca udał się na cmentarz ze swoją partnerką panią Katarzyną. Jak wynika z doniesień Tele Magazynu, kobieta działa ze Stowarzyszeniem Studio Integracji i w łódzkim Domu Kultury.

Pod zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych w Dzień Ojca możemy przeczytać wzruszający opis, będący parafrazą „Kołysanki dla Krzysia” Krzysztofa Krawczyka.

„Tyś jest mój świat. Ojcze wspaniały. Gdzie rajskie niebo i wszechświat cały” – pisze syn piosenkarza.

Możemy zauważyć po zdjęciach, że syn zmarłego artysty wciąż bardzo przeżywa śmierć ojca. Mężczyzna zapalił ojcu znicz z wyjątkowym napisem “Kochanemu Tacie”.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów Krzysztofa Krawczyka. Mnóstwo osób wyraziło wsparcie dla syna.

„Tata na pewno raduje się w niebie.”

„Twoja miłość do ojca jest taka czysta i wielka, cudownie mieć takiego syna.”

„Wyrazy głębokiego współczucia dla prawdziwego i kochającego syna, (…) jesteś wspaniałym człowiekiem.”

„Panie Krzysztofie, ojciec teraz będzie pomagać Panu (…). Główka do góry. Teraz wszystko będzie dobrze” – czytamy w komentarzach.

Źródło: o2.pl