fot. facebook/ FreakyHoody
in

Jest nauczycielem w podstawówce. Wytatuował ciało, oczy i usunął sutki. Tak reagują rodzice…

W dzisiejszych czasach tatuaże stały się popularnym sposobem wyrażania siebie i manifestowania swojej indywidualności. Dla niektórych, to po prostu sposób na udekorowanie swojego ciała, dla innych, to sposobność do przekazania ważnych wartości i symboli. Jednak, są także osoby, dla których tatuaże stały się czymś znacznie więcej – pasją, stylem życia i sposobem na wyrażanie siebie w sposób najbardziej radykalny i skrajny.

Doskonałym przykładem na to jest Sylvain Helaine – nietypowo wyglądający nauczyciel z Paryża, który wyróżnia się swoją pasją do tatuaży. Od 2012 roku nieustannie zmienia swoje ciało, co sprawia, że jest uważany za najbardziej wytatuowaną osobę we Francji.

Nietypowe historia nauczyciela

Sylvain Helaine, znany również jako Freaky Hoody, to 37-letni nauczyciel, który od ponad dekady z pasją edukuje swoich uczniów. Praca z młodzieżą przynosi mu ogromną satysfakcję i uważa to za swoje powołanie.

Jednak Freaky Hoody ma jeszcze jedną pasję, której trudno nie zauważyć i o którą nie trzeba nawet pytać – tatuaże. Mężczyzna cały czas zmienia swój wygląd, dodając kolejne „dziary”. Ostatnio postanowił nawet pozbyć się sutków, aby mieć na nie więcej miejsca.

Wielu zastanawia się nad tym, jak wygląda sytuacja z nauczaniem w szkole. Czy mężczyzna jest akceptowany przez dzieci?

„Zazwyczaj po dwóch minutach dzieci mnie akceptują. Rodzicom zajmuje to dwa dni, a dziadkom dwa tygodnie” – wyjaśnia Helaine, rozmawiając z Daily Mail.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!