in ,

To nagranie pokazuje prawdę o twoim schabowym. Zwierzę, która trafia na talerz, jest takie jak ty.

Niedawno temu organizacja Essex Pig Save udostępniła niezwykle poruszający filmik, który zostanie w naszej pamięci na długo. Pokazuje on prawdę o tym, jak cierpią zwierzęta, które trafiają na nasze talerze. Nie sposób temu zaprzeczyć – odczuwają ból i wyczuwają zbliżającą się śmierć.

Na filmiku widzimy świnkę, która ma zostać zabita. Przeraźliwie się boi. Całe jej ciało drży. Nie wspominając już o oczach, które mówią jedno: ,,zlituj się, człowieku, uratuj mnie.”.

Świnie to bardzo inteligentne zwierzęta. Swoją inteligencją przewyższają psy. Poza tym wbrew pozorom są bardzo czyste. Potrafią wykazywać się ogromną empatią.

Świnka z poniższego filmiku była matką, a tego samego dnia została wysłana na rzeź. Z pewnością ktoś dzięki niej miał dobry obiad… To naprawdę przykre.
 

Czy możemy jakoś pomóc tym zwierzętom?
 
Owszem, każdy może postarać się przejść na dietę wegetariańską. Jest ona niezwykle bogata w witaminy, a w dzisiejszych czasach na każdym kroku znajdziemy mnóstwo zdrowych zamienników mięsa. Jeśli nie będzie popytu na mięso, mniej zwierząt będzie zabijanych. Może się wydawać, że jedna osoba nic nie zmieni, ale nic bardziej mylnego. Razem możemy sprawić, aby świat był przyjazny dla zwierząt.
 
Nie zapomnij podzielić się tym postem, aby uświadomić swoich znajomych i bliskich!
 
Fotografie: facebook.com