in

Babcia od zawsze wkładała do lodówki ten jeden produkt. Jej przydatny trik powinien znać każdy!

Na pewno każdy z nas zna jakiś trik, który pokazała mu babcia. Korzystanie z wiedzy przekazywanej od pokoleń pomaga w wielu codziennych czynnościach i ciężko sobie wyobrazić życie bez niej.

Pewna babcia podzieliła się ze swoją wnuczką trikiem, z którego z pewnością będziemy korzystać na co dzień. Początkowo może on nieco zdziwić, jednak wystarczy z niego skorzystać, aby wiedzieć, że jest jak najbardziej skuteczny. Chodzi o trzymanie tej jednej rzeczy w lodówce.

Sprzątanie lodówki nie należy do najłatwiejszych zadań i przez wielu z nas czynność ta jest wykonywana powierzchownie lub od wielkiego święta. Ciężko utrzymać w lodówce świeży zapach, zważając na to, że jest w niej mnóstwo produktów, które pachną różnorako. Jest jednak to pewien sposób.

Świeży zapach w lodówce

Babcia zdradziła swojej wnuczce metodę, którą stosowała od lat – do skorzystania z niej będziemy potrzebowali jednego popularnego produktu. Na pewno nikt z nas nie wpadłby na to, żeby wkładać go do lodówki!

Kiedy już umyjemy lodówkę, możemy włożyć do niego wacik obtoczony w sproszkowanej wanilii. Będzie ona zbierała przykry zapach i spowoduje, że będziemy mogli cieszyć się świeżością przez długi czas.

Co zrobić, kiedy nie masz sproszkowanej wanilii? Możemy nieco zmienić sztuczkę babci, nie zmieniając działania – na wacik wyciskamy sok z cytryny. W obu przypadkach rezultaty są niesamowite!

Podziel się tą sztuczką ze swoimi bliskimi!

źródło: newsner