in ,

Święty Mikołaj pada na kolana przed starszym mężczyzną. Gdy kobieta odkrywa powód, nie umie ukryć wzruszenia

Gina robiła zdjęcie z Mikołajem w lokalnym centrum handlowym, gdy zauważyła, że nagle rzucił to, co robił i podszedł do starszego mężczyzny siedzącego samotnie. Obserwowała go i zastanawiała się, dlaczego.

Boże Narodzenie czyni nas lepszymi ludźmi, a miłość i dobroć są jedyną siłą, która się nigdy nie kończy. Opowieści o przypadkowych ludziach, którzy robią hojne uczynki, daje nam nadzieję, że ludzkość wciąż żyje, mimo że ukryta w napiętych grafikach dnia codziennego.

W czasie zakupów przedświątecznych, Gina i jej syn chcieli zrobić zdjęcie ze Świętym Mikołajem w Concord Mall. Gdy Gina zaczęła go obserwować, natknęła się na najbardziej wzruszający widok.

Mikołaj chciał dać weteranowi wojennemu słodką niespodziankę, dziękując mu za odwagę i poświęcenie, a także za wszystko, co zrobił dla narodu i kraju.

Pośrodku tłumu tych wszystkich ludzi, którzy chcieli podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami z Mikołajem, dostrzegł mężczyznę w czapce, który mówił, że jest weteranem z II wojny światowej. Pozostawiwszy wszystko, Mikołaj zbliżył się do starszego mężczyzny, by oddać mu hołd. Wyglądało na to, że słowa, które usłyszy, są wszystkim, czego ten człowiek potrzebuje.

Na swojej stronie na Facebooku Gina wspominała:

„Usłyszałam jak Mikołaj powiedział mężczyźnie miękkim wzruszonym głosem jak ważna była jego służba. Dziękował mu za ryzyko, odwagę i bohaterstwo. To była najlepsza chwila mojego dnia.”

Zdjęcia tego serdecznego spotkania poruszyły wielu ludzi, którzy zdawali się tracić wiarę w magię Bożego Narodzenia.

W wywiadzie udzielonym przez Jannaphr Fredericka FOX 29, Mikołaj wyjaśnił, że weterani tacy jak Bob zasługują na wdzięczność wszystkich ludzi na świecie za ich bezinteresowną służbę.
 
Weteran powiedział, że nie czuł się wyjątkowy, wstępując do wojska. To było to coś, co robili wszyscy chłopcy z jego pokolenia.
 
Większości weteranów II wojny światowej nie ma już wśród nas, ale ci nieliczni, którzy wciąż cieszą się życiem, tacy jak Bob, zasługują na to, aby spędzać dni, ciągle przypominając im o tym, jak ważną rolę odgrywali dla wolności, którą dzisiaj mamy. Dlatego, gdy natkniesz się na weterana powiedz „dziękuję za twoją służbę”, ponieważ uznanie jest najlepszym prezentem, jaki mogą otrzymać.
 

 
„Mamy niespłacalny dług wobec tych mężczyzn.”
 
Bob jest wyjątkowym mężczyzną, który zachował pokorę pomimo roli jaką mu powierzono. .
 
Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi!