in

Świeżo upieczeni rodzice dopiero co ubrali choinkę. Ale zobacz co nabroił ich uroczy dzidziuś!

Gdy masz dziecko, wszystko się zmienia o 180 stopni, w tym Boże Narodzenie. Świeżo upieczeni rodzice marzą o spędzeniu świąt ze swoim maleństwem w wyjątkowym klimacie, pokazując mu pierwszy raz wszystkie świąteczne aspekty i zwyczaje.

Rodzice są napędzani przez internet, wypełniony świątecznymi zdjęciami i filmikami niemowląt ubranych w czerwone i zielone stroje, śmiejącymi się do kamery – niestety w rzeczywistości nie jest tak kolorowo, jak na filmach i większość rodziców może się rozczarować. Wszyscy rodzice chcą, aby pierwsze święta ich dziecka były idealne, ale jak większość rzeczy z dziećmi, rzadko cokolwiek idzie zgodnie z planem. Małe dzieci nie mają pojęcia co to są święta i nie zdają sobie sprawy, że akurat mają miejsce w danej chwili. Dla nich to po prostu oznacza, że istnieje wiele nowych, zwykle-błyszczących rzeczy w domu, a mama i tata zachowują się trochę dziwnie – i oczekują, że dziecko będzie również się tak zachowywać. Ale dzieci będą dziećmi o każdej porze roku, jak i w tej uroczej historii pewnej rodziny. Ich wybryki podczas świąt, mogą nie być tak idealne jak na filmach w internecie, ale będą z pewnością niezapomniane!

Czy te sceny z poniższego filmu wydają Ci się znajome? Czy znasz równie dobre historie podczas Bożego Narodzenia związane ze swoim dzieckiem? Daj znać w komentarzach i udostępnij artykuł na Facebooku, by podzielić się świątecznym uśmiechem ze znajomymi!