in

Filmował ciało nieżyjącej od 300 lat dziewczynki. To, co uchwycił w 17 sekundzie mrozi krew w żyłach!

Wielu z nas lubi mrożące krew w żyłach historię duchów i zjaw. Gorzej, jeśli jedna z nich przytrafia się nam naprawdę.

Pewnemu turyście przydarzyło się coś, co zostało zarejestrowane na filmie. Możesz być pewny, że po jego obejrzeniu przejdą Cię ciarki po plecach!
W Guadalajarze, jednym z największych miast Meksyku, które znajduje się niemalże w samym centrum, istnieje pewna katedra, stanowiąca miejsce spotkań turystów z całego świata. To magiczne i nieco przerażające miejsce, gdyż poza dużą ilością złota, bogactwa, różnych dekoracji, świec i kwiatów, odnaleźć tam można coś jeszcze… coś, co zarówno fascynuje, jak i przeraża.
Guadalajara, 1981
To zmarła Święta Innocenca, kilkunastoletnia dziewczynka, która przed trzystu laty została zamordowana przez własnego ojca. Spoczywa ona w szklanej, niezwykle efektownej trumnie, wśród białej pościeli i dużej ilości żywych kwiatów. Sam wygląd pewnie by nie przerażał, gdyby nie fakt, iż ciało zostało zabalsamowane woskiem, aby powstrzymać jego rozpad.

Choć jest pewnego rodzaju relikwią – miejscem ważnym i świętym dla wielu turystów, jej widok, choć na pozór łagodny- niekiedy przeraża.
Santa Inocencia
Tak tez było w przypadku turysty, który jak jeden z wielu ludzi tam zgromadzonych, postanowił uwiecznić to, co widzi na kamerze telefonu. Filmując ciało Świętej Innocenci zauważył, że zmarła blisko trzy wieki temu dziewczynka, w pewnym momencie otwiera oczy! Choć samo zdarzenie trwa zaledwie chwilę, nagranie obejrzało już blisko kilka milionów Internautów. Oglądając to można nieźle się przestraszyć. Istnieją jednak pewni sceptycy, którzy uważają, że samo nagranie jest efektem, manipulacji, która ma przyciągnąć większe rzesze turystów, bądź zwrócić uwagę i przysporzyć sławy owemu turyście. Są jednak i tacy, którzy wierzą, iż jest to efekt działania sił nadprzyrodzonych.