in

Po powrocie ze szkoły 5-latka wyjawia, coś co doprowadza babcię do łez i zmusza ją do działania!

Kiedy pięcioletnia Sunshine Oelfke postanowiła niedawno opróżnić swoją skarbonkę, jej babcia, Jackie Oelfke, była zaskoczona. Mała Sunshine oszczędzała od wielu miesięcy. Co może być powodem? Kiedy zapytała Sunshine, co chce kupić, po odpowiedzi dziecka Jackie zaczęła płakać.

Teraz, po kilku miesiącach, ludzie w całym kraju wspierają jej misję. Jackie nie mogłaby być bardziej dumna ze swojej wnuczki …

Kiedy Sunshine ujawniła, na co chce przeznaczyć pieniądze, Jackie musiała ukryć łzy płynące po jej twarzy. W emocjonalnym wywiadzie dla Today Parenting, Jackie wyznała:

„Powiedziała, że ​​zabiera pieniądze do szkoły na mleko. Wyjaśniłam, że już zapłaciłam za mleko za miesiąc, a ona spojrzała na mnie i powiedziała:” Mama mojego przyjaciela nie ma pieniędzy na mleko, więc ja za niego zapłacę.”

Właśnie w tym momencie Jackie zdała sobie sprawę, jak wyjątkowa jest jej wnuczka – po miesiącach oszczędzania, Sunshine nie chciała nowej zabawki, po prostu chciała by kolega z klasy nie był głodny.
 
Jackie zgodziła się pomóc Sunshine wziąć pieniądze do szkoły i przekazać je nauczycielowi. Napisała też na Facebooku o bezinteresownej naturze swojej 5-letniej wnuczki.

Wkrótce zaczęły napływać oferty darowizn …
 

 
Nauczycielka przedszkola Sunshine, Rita Hausher, powiedziała Today Parenting, że odmawianie dzieciom mleka było najgorszym z aspektów jej pracy. Ale teraz, gdy Sunshine zapoczątkowała coś bardzo ważnego, dyskomfort należy już do przeszłości.
 
„Zawsze czułam smutek, gdy musiałem powiedzieć uczniom „nie”, kiedy pytali, czy mogą mleko. Uprzejmość Sunshine dla jednego ucznia, urosła do takiej skali, że obejmuje teraz wszystkich, którzy nie mogli opłacić mleka. To ściska za serce!”.
 
Do tej pory strona Sunshine GoFundMe zebrała prawie 19 000 $ od dawców, którzy zostali zainspirowani jej misją. Oznacza to, że wszyscy koledzy z klasy będą mieli mleko, kiedy tylko zechcą – a Sunshine może spać spokojnie, wiedząc, że w szkole żadne dziecko nie będzie głodne.
 

 
Dowiedz się więcej o pięknej misji Sunshine. Jest bezinteresowną małą dziewczynką, która zmieniła swój świat!