in

Rodzice postanowili pokazać wszystkim piękno swojej córki i kupili jej suknię ślubną za 200 000$ !

Ślub to bardzo ważny dzień. Podczas tego święta rodziny pary młodej starają się nie skąpić. Cygański ślub jest musi być szczególnie wyjątkowy. Internauci zostali wstrząśnięci ślubem w małym słowackim miasteczku Michalovce na wschodzie kraju.

Limuzyna, drogie obrączki ślubne od Bvlgari, bogaty stół, ogromne wskazówki dla kelnerów i muzyków, a także setki gości – w tak ekstrawaganckim stylu świętowano ślub 19-letniej Evki z 20-letnim Lukashiem.

Ale największą ozdobą uroczystości i dumą rodziny panny młodej była oczywiście suknia ślubna Evki z dużą ilością biżuterii.

Suknia kosztowała rodziców panny młodej nie mniej niż dwieście tysięcy dolarów. Nawiasem mówiąc, jest to czterokrotnie więcej niż wydano na czterodniowy ślub. Lucas był również ubrany w biało-złoty garnitur pasujący do swojej narzeczonej, ale był on znacznie tańszy.

Goście bawili się do upadłego. W końcu ślub był naprawdę na wysokim poziomie.

Sama panna młoda, jak to na weselach cygańskich, została po prostu zbombardowana banknotami o wartości 500 euro. Do sukni panny młodej goście przymocowali wiązki banknotów.

Mamy nadzieję, że ich małżeństwo będzie tak szczęśliwe i jasne jak ich ślub!