in

Uznała, że na suknię ślubną wydała zbyt dużo by ubrać ją tylko raz. Teraz nosi ją dosłownie wszędzie

Kobieta z Australii wydała ponad 1000 USD na zakup sukni ślubnej: aby uzasadnić swoją inwestycję, ubiera ją na każdą okazję, mimo tego, że od jej ślubu minął już rok.

43-letnia Tammy Hall nie lubi marnotrawstwa. Kobieta powiedziała, że ​​podróż do Indii otworzyła jej oczy na wiele rzeczy, w tym fakt, że współczesne społeczeństwo kupuje wiele towarów, których nie używa i wydaje pieniądze bezmyślnie. Potem obiecała sobie, że nie kupi sobie nowych ubrań i butów przez cały rok, co nie było dla niej trudne do chwili, gdy nadeszła chwila w której musiała przygotowywać się już do swojego dnia ślubu.

Chciała dobrze wyglądać w najważniejszym dniu swojego życia, ale zastanawiała się jak usprawiedliwić poważne marnowanie pieniędzy na strój, który założyłaby tylko raz?
„Zdecydowałam: jeśli kupię suknię ślubną, na pewno będę ją nosić więcej niż jeden raz” – powiedziała Tammy. „Zakładałam ją, grając w koszykówkę, nosiłam ją na wędkowanie i na spacer. Podróżowałam pociągiem, zajmowałam się pracami domowymi i chodziłam w niej na siłownię.”

Oczywiście sąsiedzi i przechodnie dziwnie patrzyli się na Tammy, ale nie było żadnych negatywnych komentarzy. W każdym razie Tammy to nie obchodzi: była w stanie uzasadnić swoją inwestycję i na co dzień cieszyć się swoją piękną suknią.

Hall planuje teraz zabrać suknię ślubną na wycieczkę na Islandię, gdzie następnego lata pojedzie ze swoim mężem.

Źródło zdjęć: Facebook @TammyHall