in

Panna młoda zrobiła to z suknią ślubną na weselu. Wideo ma już prawie 6 milionów odsłon

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka, dlatego większość par chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Panna młoda musi czuć się wyjątkowo, a jednocześnie komfortowo. Nie jest to łatwe zadanie, ale pomysłowość niektórych osób potrafi w moment przyczynić się do rozwiązania nawet najgorszego problemu.

Czy to możliwe, by panna młoda miała tę samą suknię ślubną na parkiecie, ale w nieco innej wersji? Jak się okazuje – tak! W ostatnim czasie na TikToka trafiło wideo, które jest na to wspaniałym przykładem. Nagranie to prawdziwy hit!

Czegoś takiego jeszcze nie było

Czym byłaby ceremonia bez sukni ślubnej? Dzięki niej panie czują się wspaniale i wyglądają oszałamiająco. Nie zawsze jest im jednak wygodnie, szczególnie na parkiecie podczas tańca. Czy istnieje jakiś sposób na to, by zapewnić wygodę pannie młodej? A może by tak zamiast na zmianę stroju zdecydować się na „poprawkę” obecnego?

Tak właśnie zrobiła Morgan Rusinko. Jej koleżanka chwyciła za nożyczki i zamieniła długą suknię ślubną w nieco krótszą, która nie krępowała ruchów. Nagranie na TikToku ma już prawie 6 milionów wyświetleń.

„Zapomnieliśmy zabrać mojej drugiej sukienki wieczorowej i początkowo planowałam nosić pierwszą suknię przez całą noc” – tłumaczy Morgan, cytowana przez „The Mirror”.

@morgan.glos

Should I send this to my seamstress?

♬ original sound – SweeetTails

Internauci są zachwyceni pomysłem panny młodej. Niektórzy jednak uważają, że lepiej byłoby zachować pierwotną wersję sukni na pamiątkę.

„Wygląda niesamowicie, ale powinnaś zachować sukienkę na wspomnienia i mieć dodatkową sukienkę, w którą możesz się przebrać bez konieczności cięcia drogiej sukienki” – czytamy w komentarzach.

„Moja pierwsza myśl „dlaczego”?? Ale szczerze, to urocze, najważniejsze, by cieszyć się dniem niż martwić się o sukienkę, której już nigdy nie założysz!” – komentuje internautka.

A Ty? Co o tym sądzisz?

Źródło: o2.pl