in

Nastolatka pokazuje sukienkę na studniówkę. Gdy babcia dostrzega jej krój, wybucha płaczem!

Istnieje kilka wyjątkowych chwil w życiu, jak np. studniówka. Piękne stroje, limuzyna i impreza z wszystkimi kolegami z klasy – to noc, którą ciężko jest zapomnieć.

Dla Cassie studniówka była również wyjątkowa, ale dla jej babci Dottie, była chyba nawet jeszcze bardziej. Gdy staruszka zobaczyła wnuczkę w sukni po raz pierwszy, wybuchła płaczem.

Kiedy Cassie przygotowywała się na bal do szkoły, wiedziała, że chce założyć coś wyjątkowego. Piękna suknia to było za mało – Cassie chciała, aby była vintage, a jej styl był inspirowany przez babcię Dottie.

W dzień balu, cała rodzina Cassie zebrała się aby zobaczyć ją w jej studniówkowym stroju. Gdy dziewczynka wyszła z domu gotowa na imprezę, jej babcia Dottie już z daleka rozpoznała sukienkę, a łzy zaczęły spływać jej po policzkach.

Cassie ubrała identyczną sukienkę, w której jej babcia poszła na studniówkę w latach pięćdziesiątych.
Staruszka dała sukienkę Cassie, gdy była jeszcze mała, ale zakładała, że dziewczynka użyje ją do zabawy. Jednak była w wielkim błędzie…

Cassie trzymała ją w tajemnicy, a tylko babcia nie wiedziała o cudownej niespodziance. Jej reakcja została złowiona na wideo – i jest przecudowna… zobaczcie ją na poniższym wideo.