in

Wolontariusz pojechał po bezdomną suczkę. Ta szybko mu zaufała i wskazała swą kryjówkę, gdzie były ukryte jej maleństwa.

Przedstawiamy wam Eldada Hagara z organizacji „Hope for Paws”. Ten mężczyzna wie, że zwierzęta potrzebują miłości i pragnie im ją od siebie dawać. Bezpańskie psy lgną do niego, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na uczucie. Zobaczycie to na poniższym nagraniu!

Jeśli chcielibyście, a nie do końca wiecie, jak pomagać, zachowanie Eldada jest idealnym przykładem!

Eldad zdawał sobie sprawę z tego, że na sam początek będzie musiał sprawić, że sunia znajdzie się w klatce. To lękliwe zwierzę nie pokazuje agresji, Rosie jest niezwykle czułym i łagodnym psem!

Rosie jednak bardzo się bała. Eldad wiedział, co zrobić w tej sytuacji – zaczął się z nią bawić i dawać jej jedzenie. Rosie była młodą mamusią słodkich szczeniąt, co nie ułatwiło mu zadania. Przekonanie suni graniczyło z cudem, jednak mężczyzna był bardzo cierpliwy.

Suczka ostatecznie okazała zaufanie wobec Eldada, jednak cały czas wiedziała, że o szczeniaki musi się martwić i je chronić. Nie chciała pokazywać, gdzie są jej dzieci, jednak Eldad wpadł na pewien nietypowy pomysł…

Odtworzył Rosie nagranie z małymi skomlącymi szczeniętami. Rosie nie czekała ani chwili – pobiegła sprawdzić, czy te przerażające głosy należą do jej dzieci.
 
Spójrzcie tylko na tę rodzinkę! Rosie jest bezpańska, jednak dba o to, aby jej dzieci wiedziały, że ich dom zawsze jest przy niej.
 

 
Rosie jest matką pięciu cudownych szczeniąt. Wie, jak o nie zadbać, niestety kosztem własnego zdrowia…
 
Całe szczęście suczką zajęła się organizacja! 🙂
 
Nie czekaj, obejrzyj to cudowne nagranie!
 

 
Podziel się tym postem, aby wesprzeć i docenić pracę organizacji „Hope For Paws”.