in

Nastolatkowie spostrzegli psa marznącego w śniegu. Gdy podeszli bliżej, wiedzieli, że muszą działać szybko.

Pewna 7-miesięczna, bezdomna suczka imieniem Nutmeg żyła na przedmieściach Alberty (Kanada). 14 stycznia 2017 roku potrącił ją samochód.

Ten wypadek doprowadził do tego, że jej miednica została bardzo poturbowana. Nutmeg nie mogła wstać ani się poruszyć. Wylądowała w śniegu, bezradna i potrzebująca natychmiastowej pomocy. Jednak pomoc nie nadeszła od razu… suczka spędziła tam 12 godzin sama. Na szczęście po tym czasie znalazła ją grupa nastolatków. Zadzwonili oni po ratowników i starali się ogrzać wycieńczoną Nutmeg.

Gdy przyjechali pracownicy organizacji ratującej bezdomne zwierzęta, wzięli Nutmeg na ręce i zawieźli do weterynarza. Tam dostała zastrzyki, nastawiono jej miednicę i podano również kroplówkę. Ratownicy dostrzegli w niej uroczą suczkę przypominającą owczarka niemieckiego.


 
Nutmeg była bardzo wystraszona i bardzo cierpiała. Przez kolejne tygodnie ma kurować się w tymczasowym domu i jednocześnie czekać na swój nowy, prawdziwy dom. Wierzymy w to, że jej oczekiwanie nie będzie długie. Spójrzcie tylko na jej piękny pyszczek.
 

 
Koniecznie udostępnij ten post, jeśli też chciałbyś, żeby Nutmeg jak najszybciej znalazła dom!