in ,

Weszła do swojej kuchni i krzyknęła z przerażenia. Spod szafki wyłonił się dziwny stwór.

Pewne rzeczy nie przestaną nas zadziwiać. Świat jest pełen niespodzianek, które możemy odnaleźć nawet we własnym mieszkaniu. Przekonała się o tym pewna kobieta, która po wejściu do kuchni prawie dostała zawału. Czegoś takiego nie widzieliśmy nigdy na oczy!

Tajemniczy stwór z kuchni szybko obiegł całą sieć. Internauci nie mogli uwierzyć w zdjęcia, na które patrzą. Nietrudno sobie wyobrazić, że kiedy kobieta to zobaczyła, uciekła z krzykiem. Po chwili jednak uświadomiła sobie, co tak naprawdę jest stworem spod szafki.

Dziwny stwór w kuchni

Donna Porée to 22-latka, której przyszło zmierzyć się w ostatnim czasie z nietypowym odkryciem – i to we własnym mieszkaniu! Kiedy prawda wyszła na jaw, kwestia dziwnego stwora wydała się być jeszcze dziwniejsza i szokująca.

Kobieta w związku z pandemią koronawirusa postanowiła przeprowadzić się do swojego narzeczonego, który miał mieszkanie na drugim końcu miasta. W tym czasie jej własne pozostało puste. Kiedy doszło do częściowego zniesienia obostrzeń, postanowiła sprawdzić, czy wszystko w nim porządku. Nie spodziewała się jednak takiego widoku.

Gdy Donna weszła do swojej kuchni, krzyknęła z przerażenia. Zobaczyła długie łodygi oparte o ścianę, które przypominały stwora z innej planety. Szybko okazało się, że to różowe korzenia z worka ziemniaków, który został w szafce. Korzenie zdążyły pokryć ściany i półki w ciągu trzech miesięcy tak, że kuchnia była wprost nie do poznania.

Kobieta postanowiła, że zrobi zdjęcia i opublikuje je w sieci – coś takiego zasługiwało na to, by zobaczył to każdy. Internauci nie mogli przestać się śmiać – sam zobacz!

Źródło: Mirror