in

Dwóch przyjaciół wymyśliło nowy model męskiego stroju kąpielowego. Czy uda im się wyznaczyć nowy trend?

Dwóch mężczyzn z Toronto postanowiło zrewolucjonizować świat kostiumów plażowych i stworzyło wyjątkowy model kostiumu kąpielowego dla mężczyzn. Nazywa się brokinis i wygląda bardzo oryginalnie.

Nowy strój kąpielowy dla mężczyzn

Chad Sasko i Taylor Field opracowali własny, unikalny model męskiego stroju kąpielowego. Wygląda jak dopasowany kostium kąpielowy z paskiem na ramię. Kanadyjczycy nazwali swoje dzieło „brokinis”, co można rozszyfrować jako „bikini dla brata”.

Chad i Taylor wpadli na ten pomysł, kiedy narzekali, że regularnie pojawia się coraz więcej odmian damskich strojów kąpielowych, ale w męskim stroju kąpielowym takiej różnorodności nie ma. Mężczyźni regularnie chodzili na różne imprezy i pojawiali się tam w odważnych, ekstrawaganckich wyglądach. Zauważyli również, że wszyscy mężczyźni w klasycznych kąpielówkach wyglądają prawie tak samo. Wtedy zdecydowali, że należy go pilnie zmienić.

Brokinis

Sasco i Field chcieli opracować coś, co faktycznie mogłoby być oryginalne i funkcjonalne na plaży. Tak powstały brokinis. W takim stroju kąpielowym możesz pojawić się na wieczorkach kawalerskich, weekendach w domkach, imprezach plażowych i piankowych, festiwalach i innych podobnych imprezach. Chłopaki zauważyli, że z powodu koronawirusa lato 2020 nie było najlepsze, a brokinis pomoże nie tylko znaleźć się w centrum uwagi, ale także utrzymać wszystkich wokół Ciebie na dystans.

Do tej pory brokonis są sprzedawane tylko w Internecie, a cena wywoławcza to 40-45 USD. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: zabawne ananasy na niebieskim tle i romantyczne różowe flamingi na białym tle. Sasco i Taylor podzielili się swoimi planami na przyszłość i powiedzieli, że w przyszłości planują rozwinąć swój pomysł na biznes: rozpocząć sprzedaż w sklepach detalicznych i opracować nowe modele.

Chad i Field od dawna chcieli coś osiągnąć. Ukończyli razem szkołę średnią i biznesową, ale nie odnieśli wybitnego sukcesu, a jedynie roztrwonili pieniądze. Mężczyźni mają nadzieję, że ich firma pewnego dnia zacznie przynosić dochody, aby mogli zatrudnić sekretarkę. Prawdopodobnie nie nastąpi to wkrótce, ponieważ obecna sytuacja nie jest najlepsza. Ale pewność siebie i odważne pomysły na pewno przyniosą im sukces.