Źródło Tiktok. @shelby.bellz
in

Wyrzucono ją z siłowni za nieodpowiedni strój. „Poczułam ogromny wstyd”

Shelby Rodriguez postanowiła podzielić się na TikToku swoim przykrym doświadczeniem, które doprowadziło ją do płaczu. Dramat rozegrał się na siłowni. Zdaniem pracowników 26-latka miała na sobie niestosowny strój.

„Poczułam ogromny wstyd” – wyznała.

Była ubrana niestosownie?

Shelby Rodriguez jest TIkTokerką z Kanady, która niejednokrotnie poruszała na swoim profilu temat body positive i body shamingu. Kobieta nie boi się wyrażać własnego zdania i chce, aby inne panie czuły się swobodnie, niezależnie od tego, jak wyglądają.

To, co spotkało 26-latkę na siłowni, odbiło się głośnym echem w sieci. Jak się okazuje, poproszono ją o opuszczenie budynku. Powód? Niestosowny strój. Kobieta wyszła stamtąd z płaczem.

O wszystkim opowiedziała, siedząc w samochodzie, tuż po incydencie. Nagranie obejrzano już ponad 2 mln razy.

Na wideo możemy zobaczyć stylizację 26-latki. Czy naprawdę powinna wywołać ona aż takie oburzenie podczas treningu?

@shelby.bellz idk why I'm even posting this #fatshaming #weightloss #weightlossjourney #bodyimage #bodypositivity #weightlosstiktok #weightlossforwomen #foryoupage ♬ original sound – ꕥ

„Po prostu poszłam na siłownię, a pani w recepcji powiedziała, że według ich zasad nie wolno nosić staników sportowych na siłownię i nie można pokazywać brzucha. Powiedziała, że tym razem przymknie na to oko, ale żebym pamiętała o tym podczas następnym razem. Poszłam więc zrobić swój trening. Jednak po 15 minutach na bieżni, koordynatorka siłowni podeszła do mnie i poprosiła, żebym wyszła. Poczułam ogromny wstyd” – tłumaczyła TikTokerka ze łzami w oczach.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: tiktok.com/@shelby.bellz