in

Mama kazała synowi przebrać się za „ulubionego bohatera” na Halloween. Jego kostium doprowadził ją do łez.

Halloween jest magicznym świętem dla dzieci, które uciekają do wesołego świata zabaw i ubierają się w coś zupełnie innego, nie wspominając już o psikusach i słodyczach, które tak bardzo lubią.

Większość chłopców chce przebierać się za kościotrupy czy pająki albo ich ulubione postacie typu zombie.

Ale jeden chłopiec dokładnie wiedział, w co chce się ubrać i nie był to kostium, który można byłoby kupić w sklepie.

„Wyszliśmy z dwóch sklepów z pustymi rękoma, nie chciał być żadnym z bohaterów” – napisała o swoim synku Imgur, BScribbs.

„Powiedziałam mu, żeby wybrał swojego ulubionego bohatera, a następnego dnia zrobię kostium”
– dodała.

Kiedy nadszedł czas, aby pójść na cukierek albo psikus jego mama napisała: „Nikt nie wiedział, w co mój syn jest przebrany, ale jego to nie obchodziło.”

Kiedy mama zapytała synka, w co chce się przebrać na Halloween, oczy tego słodkiego chłopca rozjaśniły się i krzyknął: „Chcę się przebrać za tatę!”

 
„Jego tata pracuje długie godziny i rzadko dostaje dzień wolny. Prowadzi restaurację i co wieczór wraca do domu wyczerpany. Bardzo ciężko pracuje, aby zaopiekować się swoją rodziną.”
 

 
„Kiedy mój syn dzwonił pod każdy dzwonek do drzwi i krzyczał” TRICK OR TREAT – I’M MY DAD! ” do nieznajomych przez całą noc, było to dowodem na to, że jest naprawdę dumny ze swojego taty. Że jest on jego bohaterem.”
 
Cóż za zabawny i inspirujący sposób uczczenia bohatera w życiu większości dzieci: ich ojca. Po prostu pokazuje, że bohaterowie nie muszą nosić pelerynek, aby być najlepszymi w życiu dziecka.
 
Podziel się historią Halloween tego słodkiego chłopca ze znajomymi i rodziną!