fot. TikTok @heregoesgabbi
in

Poszła w takim stroju do pracy. Internauci są zniesmaczeni

O stylistce modowej „Gabbi” w momencie zrobiło się głośno po tym, gdy opublikowała w sieci nagranie, na którym pokazuje, jak ubrała się do pracy. Wielu osobom nie spodobał się jej strój i otwarcie przyznali to w komentarzu.

Czy nie wyglądała profesjonalnie? A może w jej stylizacji wcale nie było nic szokującego?

W sieci aż zawrzało

„Gabbi” regularnie publikuje na TikToku nagrania stylizacji dla kobiet „plus size”. Tym razem jednak jej ubiór nie spodobał się internautom. Wszystko przez to, że założyła pomarańczową spódnicę podkreślającą kształty. Dla niektórych było to oznaką braku profesjonalizmu. Poza tym kobieta miała na sobie obcisłe beżowe body.

Influencerka szybko odpowiedziała na komentarze niezadowolonych fanów. Stwierdziła, że chodzi im tylko o jej wygląd, a nie o to, że ma na sobie obcisłą spódnicę. Kobieta uważa, że gdyby nosiła rozmiar 34 albo 36, nikt nie zwróciłby na to uwagi.

„Co czyni tę spódnicę nieodpowiednią, a mnie nieprofesjonalną? Mój brzuch czy mój tyłek? Bo nie rozumiem” – zapytała.

Wielu internautów stwierdziło, że wcale nie chodzi o rozmiar, ale o to, że spódnica jest „zbyt seksowna” do pracy.

„Wyglądasz w niej fantastycznie, ale wydaje się być trochę niestosowna do pracy. Jest jednak idealna na wieczorną randkę albo spotkanie z przyjaciółmi”, „Myślę, że to wszystko zależy od tego, gdzie pracujesz” – piszą internauci.

„Może być nieodpowiednia, jeżeli pracujesz w poważnym miejscu. Inaczej nie widzę w niej nic złego” – dodaje ktoś inny.

Co o tym sądzicie?

@heregoesgabbi Reply to @deliagarciamoli10 – Wearing skin tight clothes doesn’t make my less professional. #plussizefashion #fatshion #whatiworetoday ♬ I Look Good – O.T. Genasis

Źródło: o2.pl