in

Stratowali dziecko podczas przemarszu. Nagranie z Londynu poraża.

W ostatnim czasie w Londynie doszło do sytuacji, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Nie ma wątpliwości, że będzie to przestroga dla każdego, komu przyjdzie do głowy wejść w drogę Straży Królowej w Wielkiej Brytanii.

Do sieci trafiło skandaliczne nagranie. Możemy na nim zobaczyć, jak straż zdeptuje dziecko. Internauci są oburzeni.

To nie mieści się w głowie

Pewien turysta postanowił nagrać przejście Gwardii Królowej. Obok tego, co zarejestrował, nikt nie przejdzie obojętnie. Na wideo widzimy, jak żołnierze z bronią tratują dziecko. Zanim do tego dochodzi, jeden z nich wydaje tylko polecenie „zrobić przejście!”.

Internauci są zniesmaczeni tym, co zobaczyli. Niektórzy zwracają uwagę na to, że chłopiec wcale nie wszedł nikomu w drogę, tylko po prostu tam stał. Nie był w stanie zauważyć żołnierzy, ponieważ był odwrócony. Poza tym komunikat wydany przez jednego z gwardzistów pojawił się zbyt późno i dziecko nie było w stanie odejść na bok.

Całe zajście skomentował rzecznik armii brytyjskiej stacji radiowej LBC. Uważa on, że gwardzista był na służbie i nie mógł postąpić inaczej. Dodał przy tym, że po przemarszu gwardzista podszedł do dziecka i upewnił się, czy nic mu się nie stało.

Obejrzyj to szokujące nagranie poniżej!

@dont_be_a_maskhole A member of the Queen's Guard knocked over a child and said it was an accident. #royalguard #kid #accident #viralvideo #england #currentevents #covid ♬ original sound – Scott J StMartin

Źródło: o2.pl