in ,

10 przystojniaków zaczęło śpiewać znany klasyk. Gdy zaczęli do tego tańczyć, publiczność oniemiała z zachwytu!

Istnieje niezliczona ilość interpretacji „The Lion Sleeps Tonight”. Piosenka jest śpiewana przez różnych artystów, ale chyba żadne wykonanie nie jest tak zabawne jak wykonanie Straight No Chaser. Utalentowana grupa śpiewaków a capella zebrała się podczas trasy w Nowym Meksyku i stworzyła wersję piosenki, której nigdy nie zapomnimy!

W momencie rozpoczęcia muzyki, jeden z członków zespołu wyjaśnia, że stworzyli własną choreografię do tego wystąpienia – widzowie nie mieli pojęcia, że to będzie takie śmieszne! To właśnie Straight No Chasers.

Na oficjalnej stronie grupy możemy znaleźć wyjaśnienie, jak bardzo Straight No Chasers różnią się od innych śpiewaków a capella. Przywołują stereotypowy obraz uczniów w krawatach śpiewających piosenki w sposób niczym się nie wyróżniający.

„Straight No Chaser (SNC) nie są ani prostolinijni, ale nie są też kiczowaci”
– mówi członek Randy Stine: „Traktujemy muzykę bardzo poważnie. Po prostu nie traktujemy siebie zbyt poważnie.”

W rzeczywistości Straight No Chaser jest zajęty odkrywaniem idei a cappella we współczesnym popie. Artyści z Straight No Chaser bardzo lubią występować przed wielkim tłumem, jak na poniższym filmie. Nie tylko ich muzyka jest niesamowita, ale niesamowity jest także ich styl.
 
Ta utalentowana grupa powstała, uczęszczając do szkoły na Uniwersytecie Indiana, a jej członkowie z roku na rok są ze sobą coraz bardziej zżyci. Teraz śpiewają w całym kraju i dzielą się swoją radością śpiewania (i zabawnymi ruchami tanecznymi) z ogromnymi tłumami!
 

 
Ci mężczyźni są po prostu przezabawni! Przekonaj się o tym sam. Gdy zaczynają śpiewać, publiczność jest zachwycona.
 

 
Oto ich wspaniała interpretacja „The Lion Sleeps Tonight”:
 


 
Koniecznie podziel się tym nagraniem ze znajomymi, a z pewnością poprawisz im humor!