in

Kupiła stół w IKEI i wywierciła dwa otwory. W jeden dzień stworzyła cudo, o którym marzy każde dziecko!

Lego to jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się zabawkami, którą można znaleźć w większości domów z dziećmi.

Od 1949 roku Lego stało się ulubionym produktem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klocki łączą się ze sobą, mają różne kształty, rozmiary i kolory, dzięki czemu można stworzyć z nich co tylko się zamarzy.

Budowanie i tworzenie z Lego wszystkiego, co dusza zapragnie, może dać mnóstwo zabawy, jednak zbieranie i czyszczenie wszystkich tych klocuszków może być denerwujące. Dzieci z wielkim bólem sprzątają swój pokój i często roznoszą klocki po całym domu, a wystarczy, że zapomną o jednej małej cegiełce, która może okazać się dla czyjejś stopy naprawdę bolesna.

Zamiast uważać w domu na wieczne pole minowe, blogerka o imieniu Sarah, postanowiła stworzyć dla swojego syna prawdziwe centrum Lego.
„Zajęło mi to tylko jeden dzień. Kiedy po raz enty nadepnęłam na te małe cegiełki, miałam tego dość i wiedziałam, że muszę coś zrobić, aby to zorganizować” – piszę Sarah na swoim blogu.

Centrum Lego dla dziecko – Zrób to sam!

Oto czego potrzebujesz:
* Stół do jadalni Ingo Ikea
* 2 pojemniki Trofast aqua (średniej wielkości)
* Wiertło i wyżynarka
* Papier ścierny
* Lakier w sprayu
* Uszczelniacz

Pierwszym krokiem jest złożenie stołu z IKEA

Następnie zdecyduj, ile pojemników chcesz włożyć do stołu. Sarah kupiła dwa i przymocowała jeden obok siebie poziomo. Zmierzyła długość, szerokość wiader i zaznaczyła ich położenie na stole.

Sarah narysowała schemat układu i wymiarów, tak jak poniżej:

Użyła wiertła, aby wykonać otwory w górnych rogach stołu.

Nadszedł czas, aby wyciąć prostokąty na stole. Tak więc użyła wyżynarki do ​​wycięcia prostokątów, mając oko na linie, które naszkicowała.

Wygładziła krawędzie papierem ściernym

Sarah chciała innego wykończenia swojego biurka, więc spryskała go lakierem w sprayu, zanim pokryła go nieżółknącym uszczelniaczem

Teraz włóż pojemniki do otworów. Można tam włożyć wszystkie klocki Lego.

 
Ale to nie koniec. Sarah kupiła trzy szare podkładki lego 15 x 15, które przykleiła do krawędzi stołu. Wszystko czego potrzebujesz to super glue.

 
Syn Sary nie może się teraz oderwać od swojego centrum.

 
To idealne miejsce na zabawę klockami Lego bez konieczności rozrzucania części po całym domu!

Źródło: alittleofthis—alittleofthat.blogspot.com