in ,

Para kupiła starą stodołę i w 2 miesiące zamieniła ją w przepiękny dom. Jego wnętrze zachwyca każdego!

Jakiś czas temu para ze Stanów Zjednoczonych wystawiła na sprzedaż luksusowe gospodarstwo z przyległym dużym terytorium, a także zrujnowaną stodołą zbudowaną w pobliżu. Budynek znajdował się nad brzegiem Zatoki Meksykańskiej na Florydzie. Dziesiątki potencjalnych nabywców zainteresowało się luksusowym domem, ale żaden z nich nie chciał kupić nieestetycznego pomieszczenia gospodarczego, ponieważ było stare i wymagało solidnego remontu oraz inwestycji finansowych.

Debbie i jej mąż od dawna zakochali się w tym obszarze i marzyli o osiedleniu się w nim, dlatego postanowili zaryzykować i nabyć budynek gospodarczy, aby następnie przenieść się tam na zawsze.

Para kupiła i całkowicie odnowiła budynek gospodarczy. Transformacja mieszkania zajęła około dwóch miesięcy. Para próbowała wykonać wszystkie naprawy własnymi rękami i zwróciła się do specjalistów o pomoc w podłączeniu elektryki itp.

Debbie wymyśliła, jak zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowych mebli: postanowiono ozdobić wnętrze domu w stylu retro. Kupiła tanie stare meble i dosłownie je przekształciła.

Małżonkowie otrzymali kominek od poprzednich właścicieli całkowicie za darmo. Przekształcili go w uroczy elektryczny kominek.

Łazienka, kuchnia i sypialnia urządzone są w biało-niebieskich kolorach, co zapewnia dodatkowy komfort mieszkańcom.

 

 
Małżonkom zdecydowanie udało się przekształcić starą oficynę w wygodny piękny dom.

Fotografie: hometalk.com/DEBBIE WHITE