in

Żołnierz na misji wysłał stęsknionemu psu swoją używaną koszulę. Reakcja zwierzaka wyciska łzy z oczu!

Jeśli bliska Ci osoba jest żołnierzem, zapewne już wiesz, jak ciężka może być rozłąka, tym bardziej jeśli został wysłany on tysiące kilometrów od Ciebie na niebezpieczną misję.

Nie tylko ludzie czują się przygnębieni, gdy ktoś, na kim im zależy, jest tak daleko. Zwierzęta również czują smutek, co udowadnia ta historia, w której pies o imieniu Brindle wpada w depresję, gdy jego przyjaciel, JD Aument, został wysłany za granicę.

Jeszcze przed jego wyjazdem, zwierzak już wiedział, że jego ukochany właściciel wyjeżdża, był wstrząśnięty, gdy zobaczył, jak pakuje on wszystkie swoje rzeczy. Im dłużej pies był bez swojego właściciela, tym bardziej rozwijała się jego depresja. Doświadczył utraty energii, nie lubił spacerów i miał trudności z jedzeniem. Całymi dniami tylko spał.

Biedny pies stracił kawałek serca, gdy JD odszedł.
„On go naprawdę kocha. Ma dni, kiedy po prostu siedzi przy oknie i płacze.” – kontynuuje żona JD.

 
JD wpadł na świetny pomysł: odesłał jedną z używanych koszul do domu, aby pocieszyć swojego zrozpaczonego psa. Gdy Rachel otworzyła paczkę, pies rozpoznał zapach. Po odłożeniu koszuli na ziemię Brindle tulił się i pocierał twarz o spoconą koszulę najlepszego przyjaciela.
 
Koszula zapewniła Brindle spokój, dopóki JD nie wróci do domu.
 
Zobacz wzruszającą reakcję Brindle’a na koszulę swojego właściciela w klipie poniżej!